+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Google створила копію безпілотного автомобіля Street View для парку мініатюр Miniatur Wunderland

Google створила копію безпілотного автомобіля Street View для парку мініатюр Miniatur Wunderland

Google створила крихітний автомобіль Street View: копію безпілотника, який курсує містами світу та виконує зйомку на місцевості для картографічного сервісу Google Maps. Модель розміром лише кілька сантиметрів тепер рухається парком мініатюр «Miniatur Wunderland» у німецькому Гамбурзі, який став найбільшою у світі модельною залізницею.

Як пише Business Insider, це не просто модель автомобіля, а діючий пристрій, оснащений мініатюрними камерами. Як і свій старший брат, цей авто веде зйомку на вулицях іграшкового парку. Результати цієї зйомки виявилися неймовірними.

Для того щоб створити цифрову модель іграшкового світу, Google працювала спільно з розробником софту Ubilabs. Разом вони змогли спроектувати такі крихітні пристрої, які ведуть справжню зйомку та передають дані на сервер рішення.

Залізниця у парку «Miniatur Wunderland» має довжину понад 15 км, і для іграшкового парку це, звичайно, неймовірний результат. Дорога поєднує між собою всі області Вандерленда, кожна з яких представляє якийсь відомий краєвид або міський ландшафт країн світу. Тут і Октоберфест, і Лас-Вегас, і Гранд-Каньйон, вулиці Гамбурга, і багато інших куточків планети. Для створення парку мініатюр використано понад 200 тис. розмальованих міні-фігурок людей різних національностей.

У парку понад 4,3 тис. будівель, 130 тис. дерев та понад 1040 поїздів, а кількість іграшкових автомобілів становить понад 9 тис. На території парку навіть є власний аеропорт, у якому літаки злітають та сідають. Будується парк вже майже 20 років, з 2000 року, братами Фредеріком та Геррітом Браунами.

Інші новини