+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google працює над інтеграцією нових можливостей у систему пошуку.

Google працює над інтеграцією нових можливостей у систему пошуку.

Розробники Google зазначають, що багато хто намагається шукати через систему пошуку поштові відправлення, посилки тощо. Тому в неї інтегрують відповідні можливості, щоб поштові служби та транспортні компанії дозволяли клієнтам відстежувати посилки.

Система називається Google Package Tracking і поки що перебуває на ранньому етапі тестування. Компанії-перевізники можуть зареєструватися для участі в ній та висловити свою думку щодо можливого поліпшення функціональності.

Програма доступна в усіх країнах, хоча поки що невідомо, які саме служби вже підключилися до проекту, коли очікується публічна бета-версія і так далі. У будь-якому випадку, ця справа не швидка.

Однак сама ініціатива виглядає дуже цікавою, оскільки дозволить, хоча б у теорії, відстежувати всі необхідні відправлення. Зрозуміло, зрештою підтримка тієї чи іншої служби залежить від бажання її керівництва ділитися з Google своїми даними. Крім того, на порядку денному залишається безпекове питання, адже витік даних може скомпрометувати багатьох людей.

Інші новини