+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google представила другу версію платформи Teachable Machine

Google представила другу версію платформи Teachable Machine

Google представила другу версію платформи Teachable Machine. Це веб-інструмент, що дозволяє в пару кліків навчити нейромережу відрізняти бавовни від клацань, що стоїть людини від сидить, собаку від стовпа, кавовий стаканчик від дивана. Єдине обмеження - ваша фантазія. Мета — познайомити з машинним навчанням тих, хто не вміє програмувати.

Інтерфейс у Teachable Machine максимально простий. Клікнув раз — записав через камеру або мікрофон сотню семплів одного об'єкта. Клікнув два — зробив те саме для іншого об'єкта. Клікнув три — нейромережа тренується. А потім просто насолоджуєшся результатом.

Якщо нейромережа часто помиляється, можна поекспериментувати з датасетами: видалити зайві приклади або додати з десяток нових. Найсміливіші можуть залізти в просунуті налаштування для тренування нейромережі.

Взагалі все це вміла і перша версія. Друга навчилася експортувати натреновану модель: з її допомогою можна зробити якусь корисну функцію в мобільному додатку, можна вставити на сайт або завантажити на пристрій або в Google Диск.

Інші новини

Найкраща ціна