+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google представила сервіс CallJoy - телефонного помічника та блокувальника спаму для малого бізнесу

Google представила сервіс CallJoy - телефонного помічника та блокувальника спаму для малого бізнесу

Google представила сервіс CallJoy. Він є телефонним помічником і блокувальником спаму для малого бізнесу, що дозволяє автоматизувати і покращити обслуговування клієнтів.

Система CallJoy поєднує існуючі технології Google, такі як Google Voice, ІІ-помічник Duplex та Call Screen. Використання помічника CallJoy може скоротити час очікування виклику, допомагаючи клієнту швидше отримати необхідну інформацію. Він також має звільнити власників малого бізнесу від зайвих дзвінків, надавши їм більше часу на виконання замовлень. Вартість телефонного помічника для одного номера становить $39 на місяць.

CallJoy відстежує дзвінки клієнтів, вітаючи їх спеціальним повідомленням та пропонуючи основну бізнес-інформацію. Помічник також може надіслати клієнта на веб-сайт, якщо його запит може бути оброблений в Інтернеті, наприклад, якщо він бажає записатися на прийом або зробити замовлення. Для цього CallJoy з дозволу клієнта надсилає SMS-повідомлення з необхідною інформацією та URL-адресою. Якщо клієнт бажає поговорити з представником організації, то дзвінок буде автоматично перенаправлятися на телефон організації. Система також фільтрує небажані спам-дзвінки.

Іншою важливою функцією CallJoy є збір та компіляція даних. Чи каже клієнт зі співробітником організації або просто взаємодіє з віртуальним помічником, виклик записується та транскрибується, а дані об'єднуються в онлайн-панель. Аналіз даних надсилається електронною поштою власнику малого бізнесу, і він може дізнатися про тривалість дзвінків, а також кількість нових і постійних клієнтів.

Google повідомив, що вже протестував CallJoy у бета-версії, і тепер телефонний помічник доступний для деяких малих підприємств

Інші новини