+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google представила Android 10 Go Edition для смартфонів початкового рівня

Google представила Android 10 Go Edition для смартфонів початкового рівня

На початку вересня Google офіційно випустила нову версію своєї мобільної операційної системи Android 10, поки що тільки для смартфонів серії Pixel, яка включала масу змін, у сфері безпеки та зручності поряд з новими можливостями. Тепер Google оголосила про випуск нової версії мобільної операційної системи Android 10 Go — версії, оптимізованої для смартфонів початкового рівня.

Android Go - це особливий варіант мобільної операційної системи Android, оптимізований для бюджетних пристроїв з 1 Гбайт ОЗУ або менше, простим процесором і обмеженим об'ємом накопичувача. Перша версія Android Go була випущена два роки тому як частина версії Android 8 Oreo - таким чином, це вже третє велике оновлення.

Наприклад, вперше на таких простих апаратах з 1 Гбайт ОЗУ і менше з'явиться повноцінна технологія голосового помічника Google Assistant. Також Google продовжує оптимізувати обсяг займаного простору самої ОС та вбудованими програмами. Наприклад, якщо звичайна версія Android 7 Nougat займає за стандартом 2/3 накопичувача на 8-Гбайт апаратах, то Android 10 Go — удвічі менше, тобто лише третина.

Крім того, версія Android 10 Go покращила програму управління файлами, щоб спростити та прискорити завдання вивільнення місця на вбудованому накопичувачі смартфона за допомогою інтелектуальних порад. Надає Google нові можливості швидкого пошуку файлів за допомогою фільтрів та функції прямого обміну даними між смартфонами без використання Інтернету.

Як зазначила компанія, Android 10 Go вже розгортається на смартфонах Android від деяких виробників.

Інші новини