+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google планує вийти на ринок фінансових послуг та запустити сервіс відкриття та управління банківського рахунку

Google планує вийти на ринок фінансових послуг та запустити сервіс відкриття та управління банківського рахунку

Google збирається вийти у сферу фінансових послуг та надати користувачам можливість відкривати розрахункові рахунки. Проект під кодовою назвою Cache планується запустити у 2020 році за підтримки банку Citigroup та кредитного підрозділу Стендфордського університету.

Партнери проекту займатимуться обслуговуванням банківських рахунків. Користувачі нового сервісу отримають доступ до свого рахунку через Google Pay. Про це повідомив голова платіжних сервісів Google Цезар Сенгупта (Caesar Sengupta) у розмові з Wall Street Journal. Він зазначив, що у майбутньому до проекту зможуть приєднатися й інші фінансові компанії.

«Наш підхід полягає в тому, що ми тісно співпрацюватимемо з банками та фінансовою системою. Можливо, це трохи більше довгий шлях, але й стійкіший», — заявив пан Сенгупта.

За задумом розробників, сервіс Google Cache виявиться корисним для клієнтів банків і компаній, також він міститиме програму лояльності клієнтів, при цьому дані не збираються використовувати в рекламних цілях або продавати рекламодавцям.

Недавнє опитування, проведене консалтинговою компанією McKinsey & Company, показало, що майже 58% респондентів готові довіряти фінансовим продуктам Google. Цей результат краще, ніж у Apple і Facebook, але поступається Amazon.

«Якщо ми можемо допомогти великій кількості людей вирішувати більше завдань онлайн, то це добре для Інтернету та добре для нас», — сказав Сенгупта.

Повідомляється, що Google ще не вирішили, чи стягуватимуть плату за використання банківського рахунку. Сенгупта пояснив, що іноді банки стягують комісію із клієнтів, які мають мало грошей на рахунку або рідко користуються своїми дебетовими картками.

За оцінками Juniper Research, у 2020 році кількість користувачів Google Pay складе 100 млн. проти 39 млн. у 2018 році. У той час, як у Apple Pay минулого року було близько 140 млн користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна