+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google планує додати буфер обміну, пароль Wi-Fi та спільне використання телефонного номера між Chrome OS та Android

Google планує додати буфер обміну, пароль Wi-Fi та спільне використання телефонного номера між Chrome OS та Android

В даний час Google підтримує лише дві операційні системи: Android для мобільних пристроїв та Chrome OS для ноутбуків. І хоча вони мають багато спільного, але досі не становлять єдиної екосистеми. У компанії намагаються змінити це, спочатку представивши Play Маркет для Chrome OS, а потім додавши підтримку Instant Tethering для багатьох мобільних пристроїв та хромбуків.

А зараз, схоже, команда розробників працює над додаванням більшої інтеграції між системами. Повідомляється, що в трекері помилок виявлено коміт під назвою "OneChrome demo". Він схожий на незавершений проект, який включає кілька функцій. Найважливішою з них є поділ номерів між системами.

Судячи з коду, функція дозволяє відправити номер, знайдений в Інтернеті, з Chromebook на Android-пристрій. Це говорить про єдиний буфер обміну (привіт, Windows 10 May 2019 Update). При цьому заявлено, що дані передаються по захищеному каналу з наскрізним шифруванням, що унеможливлює атаку типу «людина посередині». Інакше кажучи, пошуковий гігант намагається створити систему, аналогічну до зв'язування iOS + macOS.

Крім того, йдеться про синхронізацію паролів Wi-Fi між пристроями. Судячи з коментарів, це стосується лише Chrome OS, однак один із оглядачів Google стверджує, що ця функція може з'явитися і на Android. Тобто паролі будуть прив'язані до облікового запису Google і можуть бути відновлені у разі потреби.

Зрозуміло, що всі ці функції знаходяться на ранніх стадіях розробки. Поки що в компанії не уточнюють навіть передбачуваного часу виходу, але, швидше за все, рано чи пізно буде представлено на каналі Canary.

Інші новини