+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Photos подолало позначку 1 млрд користувачів

Google Photos подолало позначку 1 млрд користувачів

Тільки чотири роки з моменту початкового анонсу знадобилося додатку Google Photos для того, щоб перетнути позначку в 1 млрд користувачів. Варто зазначити, що додаток, що дозволяє редагувати фотографії, став дев'ятим продуктом Google, який зумів досягти таких значних показників.

Крім Google Photos рубіж у мільярд користувачів вдалося подолати пошуковій системі компанії, сервісам Gmail, Maps, Drive, YouTube, браузеру Chrome, магазину цифрового контенту Play Store, а також програмній платформі Android.

Слід зазначити, що порівняно з багатьма попередниками, додатку вдалося завоювати популярність значно швидше. Наприклад, рубіж в 1 мільярд користувачів був подоланий поштовим сервісом Gmail через 12 років після запуску. Через п'ять місяців після анонсу Google Photos у 2015 році додаток використовували 100 млн осіб щомісяця, а через два роки після старту було взято позначку 500 млн осіб.

Незважаючи на те, що Google Photos доступний на кожному пристрої, що працює під керуванням Android, це не було гарантією успіху. Спочатку додаток був деяким відгалуженням від мережі Google+, яку можна вважати однією з найбільших помилок компанії за останні роки. Фахівці відзначають, що Google Photos увібрало в себе найкращі технології Google+, не обтяжуючись при цьому менш популярними функціями.

Одна з причин, через які програма змогла досягти популярності в порівняно короткі терміни, полягає в тому, що команда розробників регулярно додає в Google Photos корисні функції. Однією з останніх новинок, призначених для роботи з фотографіями, є полегшений менеджер зображень Gallery Go, що спрощує взаємодію зі знімками в автономному режимі, дозволяючи сортувати їх за категоріями.

Інші новини

Найкраща ціна