+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Google відкрила операційну систему Android Automotive OS для сторонніх розробників програм.

Google відкрила операційну систему Android Automotive OS для сторонніх розробників додатків.

Google відкрила операційну систему Android Automotive OS для сторонніх розробників додатків. Це сталося понад два роки після анонсу платформи, призначеної для роботи в автомобілях.

У лютому 2019 року компанія Polestar, яка виділена з Volvo, представила перший автомобіль, що використовує Android Automotive OS. З'явилося відео де демонструється і даний автомобіль, і його інформаційно-розважальна система на основі Android Automotive.

Google реалізувала підтримку сторонніх мультимедійних програм – для прослуховування музики, подкастів та іншого контенту, який цікавий водієві. Згодом компанія має намір дозволити розробникам створювати навігаційні програми (карти), комунікаційні (дзвінки, повідомлення) та інші. Програми Android Automotive OS будуть доступні через Google Play Store.

Для зручності розробників та користувачів нова операційна система Google будується на вже існуючій платформі Android Auto і тому підтримує різні розміри екрану, способи введення та регіональні рекомендації щодо безпечного водіння. Google бажає зробити створення вбудованих програм для автомобілів таким же простим і стандартизованим процесом, як створення програм Android для безлічі мобільних пристроїв.

На конференції Google I/O 2019 компанія надасть доповідь для розробників про те, як створювати програми Android для автомобілів. Фахівці докладно пояснять, як створити мультимедійну програму за допомогою Android Studio з емулятором та шаблонами Android Automotive OS. Також Google організує огляди готових додатків, а для тих, хто не потрапить на конференцію, відкрито спільноту Google Groups для розробників програм Android Automotive OS

Інші новини