+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google опублікував у своєму блозі звіт під назвою Як працює Google Play

Google опублікував у своєму блозі звіт під назвою Як працює Google Play

Google, розробник найпопулярнішої у світі мобільної ОС, опублікувала у своєму блозі звіт під назвою «Як працює Google Play», присвячений магазину програм для Android-пристроїв. Розробники платформи розповіли про досягнення компанії на мобільному ринку та пояснили «підозрілість» фірмового антивіруса, що блокує сторонні програми.

За заявою компанії, Google Play — це більше, ніж просто магазин програм. Це платформа, що включає інструменти, сервіси та ресурси, які допомагають як розробникам, так і користувачам отримати максимум від смартфонів на Android. Для власників смартфонів вона надає можливість швидкого пошуку потрібного софту, а Google Play Protect захищає гаджети від шкідливого коду. Розробники використовують Google Play через зручний API та інструменти, а також користуються фірмовою документацією пошукового гіганта і монетизують свої розробки.

У доповіді згадується, що під керуванням Android працюють понад два з половиною мільярди пристроїв. Google зазначає, що над перевіркою завантажуваного ПЗ працює 1700 осіб, а кількість завантажень з Google Play за останні 12 місяців склала понад 116 мільярдів. Така популярність, за словами розробників, має і зворотний бік: через велику кількість шкідливих програм їм доводиться постійно переглядати правила публікації додатків і сканувати за допомогою Play Protect навіть встановлювані зі сторонніх джерел APK-файли.

Детальніше ознайомитися з принципами роботи фірмового магазину додатків компанія пропонує на спеціальному сайті, присвяченому платформі Google Play.

How Google Play works 

https://android.com/play/how-google-play-works/

Інші новини

Найкраща ціна