+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосило про розширення партнерства з VMware

Google оголосило про розширення партнерства з VMware

Підрозділ хмарних обчислень Google оголосив про розширення партнерства з VMware

Альянс із Google допоможе VMware виконати побажання клієнтів, які хотіли б перенести робочі навантаження на основі рішень VMware зі своїх корпоративних серверів у публічну хмару Google, повідомили компанії у понеділок.

Це означає, що клієнти зможуть перенести всі свої існуючі інструменти, політики та практики VMware з приватної хмари на базі локальних ресурсів у Google Cloud, заявив в інтерв'ю ресурсу Bloomberg генеральний директор підрозділу. "Клієнти просили нас спростити захист їх інвестицій у VMware", - додав він.

Повідомляється, що завдяки підтримці платформою Google Cloud (GCP) системи розгортання та експлуатації гібридних хмар VMware Cloud Foundation клієнтам буде простіше запускати робочі навантаження на базі VMware vSphere в GCP.

За словами Куріана, клієнти також отримають доступ до інструментів Google для розробки штучного інтелекту, машинного навчання та аналітики, і зможуть запустити свої програми у всіх регіонах, де є центри обробки даних Google.

Крім того, крім використання програмного забезпечення для віртуалізації клієнти VMware зможуть запускати мережеві інструменти у хмарі Google.

Інші новини