+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосила про відкриття хмарного регіону у Польщі

Google оголосив про відкриття хмарного регіону в Польщі

Компанія Google оголосила про відкриття хмарного регіону в Польщі. Вперше компанія оголосила про плани відкрити хмарний регіон в Польщі в 2019 році, коли підписала угоду про стратегічне партнерство з польською компанією Chmury Krajowej, спільним підприємством PKO Bank Polski і Польським фондом розвитку.

Це 25-й регіон Google Cloud у світі, сьомий регіон у Європі та перший у Центральній та Східній Європі. Серед перших клієнтів нового хмарного регіону Google назвав найбільший комерційний банк Польщі PKO Bank Polski, платформу Booksy, букінгову компанію eSky і мозкову цифрову навчальну платформу.

«Компанії будь-якого розміру і з будь-якої галузі, розташовані в Польщі та інших країнах Центральної та Східної Європи, тепер мають доступ до передових технологій, включаючи штучний інтелект і аналітику даних, а також до повномасштабних обчислювальних потужностей нашої глобальної мережі», - сказав регіональний менеджер Google Cloud в Польщі.

Google був першим з трьох великих хмарних провайдерів, які відкрили дата-центр у Польщі. AWS має офіс у Варшаві, але не має спеціального центру в країні. Минулого року Microsoft оголосила про інвестиційний план для Польщі на 1 мільярд доларів, який передбачав створення свого першого регіону центрів обробки даних у країні, але не вказав терміни реалізації проекту. Додамо, що у Варшаві також можна скористатися послугами французького хмарного провайдера OVHcloud.

Інші новини

Найкраща ціна