+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосила про розширення мережі дата-центрів та офісів у США протягом 2021 року

Google оголосила про розширення мережі центрів обробки даних та офісів у США протягом 2021 року

Google оголосила про понад 7 мільярдів доларів на розширення мережі центрів обробки даних та офісів у США протягом 2021 року. Детальні плани компанії описані в її блозі.

Зокрема, Google має намір розширити свої центри обробки даних у Вірджинії, Небрасці та Неваді. У Papillion (Небраска) і Хендерсоні (Невада) будуть оновлені процесингові центри, які були побудовані всього кілька місяців тому.

Що стосується офісів, то компанія має намір відкрити їх на чотирьох нових локаціях у 2021 році. Так, планується запуск центру хмарної розробки в Даремі (Північна Кароліна), операційного центру Google в Саутхавені (штат Міссісіпі) і нових офісів в Х'юстоні і Портленді.

Велика частина оголошених інвестицій піде на розширення існуючих майданчиків. Компанія інвестує понад $1 млрд для розширення своєї присутності в Каліфорнії і створить тисячі нових робочих місць в Атланті, Вашингтоні, Чикаго та Нью-Йорку. Також буде невеликий набір співробітників в Детройті, Енн-Арборі, Кембриджі, Піттсбурзі, Остіні та ін.

Всього Google розраховує створити не менше 10 тисяч нових робочих позицій. До березня 2021 року чисельність персоналу компанії в США становить близько 84 000 штатних співробітників.

«Підключення для спілкування віч-на-віч і побудови спільноти є ключовою частиною культури Google», – сказав генеральний директор Google Сундар Пічаї. «І це буде важливою частиною нашого майбутнього. Прихильність до цього підтверджує рішення компанії розширити свої офіси в Кремнієвій долині».

За його словами, виділені кошти в майбутньому дозволять компанії постачати більше товарів і послуг. Це сприятиме відновленню економіки США, яка постраждала від пандемії коронавірусу COVID-19.

У розпал пандемії COVID-19 в минулому році Alphabet, якій належить Google, скоротила витрати на нерухомість. Рішення про розширення дата-центрів було прийнято на тлі активного розвитку хмарного бізнесу компанії. В останньому фінансовому звіті компанія повідомила, що при виручці в $ 13,06 млрд збитки в цьому напрямку склали $ 5,61 млрд. Генеральний директор Google Cloud в розмові з інвесторами раніше зазначав, що компанія з прицілом на майбутнє зосередиться на розширенні цього бізнесу.

Google однією з перших серед великих американських корпорацій оголосила про продовження терміну віддаленої роботи співробітників в умовах пандемії коронавируса. Влітку минулого року в компанії заявили, що режим віддаленої роботи збережеться як мінімум до липня 2021 року.

Інші новини