+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосила про придбання розробника програмного забезпечення для аналізу великих даних

Google оголосила про придбання розробника програмного забезпечення для аналізу великих даних

Google оголосила про придбання Looker за $2,6 млрд, щоб розширити свій хмарний бізнес. Для інтернет-гіганта це найбільша покупка за 5 років та найбільше поглинання у сегменті публічних хмарних сервісів.

Google сплатить названу суму з власних коштів, тобто не залучатиме свої акції. Після закриття угоди, що очікується до кінця 2019 року, Looker увійде до складу підрозділу Google Cloud, який об'єднує всі хмарні сервіси компанії.

Looker — заснований у 2012 році розробник програмного забезпечення для аналізу великих даних(Big Data). Компанія пропонує платформу для візуалізації даних та бізнес-аналітики, яка допомагає клієнтам визначати тенденції та отримувати іншу важливу інформацію зі своїх даних. Комплексна платформа надає функції аналітики та вивчення даних, які інтегруються з підрозділами, додаючи глибоке розуміння ситуації в процес прийняття рішень.

На початок червня 2019 року рішеннями Looker користуються близько 1,7 тис. компаній, серед яких — Amazon, Sony, IBM і Lyft.

За словами глави Google Cloud, поглинання Looker необхідне для того, щоб заповнити прогалини у хмарному бізнесі та впровадити нові функції. Також глава Google Cloud заявив агентству Reuters про те, що угода допоможе залучити клієнтів зі спеціалізованим програмним забезпеченням. У компанії схожа культура та понад 350 спільних клієнтів, додав топ-менеджер.

На початок червня 2019 року в Looker працює близько 800 осіб, а загальний обсяг залучених інвестицій досяг $281 млн. У 2018 році інвестори оцінювали компанію у $1,6 млрд.

Google впевнена, що антимонопольні органи не перешкоджатимуть поглинанню Looker, оскільки йдеться про купівлю не даних, а програмного забезпечення. Крім того, Google обіцяла залишити можливість підключення софту Looker до Amazon Web Services і інших конкуруючих хмарних сервісів.

Інші новини