+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосила, що мова програмування Kotlin тепер є кращою мовою для розробників програм під Android

Google оголосила, що мова програмування Kotlin тепер є кращою мовою для розробників додатків під Android

На конференції для розробників I/O 2019 Google оголосила, що мова програмування Kotlin тепер є кращою мовою для розробників додатків під Android — нові API та бібліотеки Jetpack будуть публікуватися спочатку на Kotlin.

«Якщо ви починаєте новий проект, ви повинні писати його на Kotlin: код, написаний на Kotlin найчастіше означає для вас (розробників) набагато менше коду — менше коду для набору, тестування та обслуговування», — заявляє Google. На думку компанії, розробка під Android все більше ставатиме розробкою на Kotlin.

Kotlin – мова, створена у 2010 році міжнародною компанією JetBrains. Вперше Google оголосила про підтримку Kotlin в Android Studio IDE в 2017 році.

За словами Google, за два роки популярність цієї мови програмування суттєво зросла: понад 50% професійних розробників під Android використовують Kotlin у своїх проектах. Kotlin став четвертою за популярністю мовою програмування за результатами останнього опитування розробників на Stack Overflow.

«Ми розуміємо, що не всі зараз використовують Kotlin, але ми вважаємо, що ви маєте бути на ньому. У вас можуть бути вагомі причини, як і раніше, використовувати C++ і Java, і це абсолютно нормально. Вони нікуди не йдуть», - заявляє Developer Advocate для Android.

Інші новини