+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google оголосила, що змінює правила зберігання обробки голосових запитів

Google оголосила, що змінює правила зберігання обробки голосових запитів

Google оголосила, що змінює правила зберігання обробки голосових запитів після липневого витоку записів. Тоді бельгійський телеканал VRT NWS отримав понад тисячу записів від кількох підрядників Google з аналізу промови, серед яких були записи з конфіденційними даними.

За словами менеджерів продукту Google Assistant, компанія за замовчуванням не зберігала і не зберігатиме аудіодані користувачів для покращення якості розпізнавання голосу в Assistant. Користувач повинен сам активувати опцію Voice&Audio Activity (VAA) під час налаштування голосового помічника.

У оновлених налаштуваннях VAA Google наголосила, що підрядники компанії можуть прослуховувати фрагменти мови користувачів для покращення технології. Користувачі Google Assistant, у яких включено VAA, отримають окреме повідомлення - їм запропонують повторно погодитися з передачею даних третім особам. Без повторної згоди підрядники не отримуватимуть аудіозапису, заявляє Google.

Також компанія розповіла, що покращить фільтрацію конфіденційних даних при передачі аудіо підрядникам і скоротить обсяги даних, що обробляються. Google обіцяє ще більше сфокусуватися на визначенні випадкових активацій та виключити їхню передачу.

Наприклад, Google Assistant вже автоматично видаляє будь-які аудіозаписи, коли виявляє ненавмисну ​​активацію помічника, а «незабаром» Google додасть настроювання чутливості Google Assistant до активаційної фрази «Окей, Google».

За новою політикою конфіденційності Google автоматично вилучить всі аудіозаписи старші за кілька місяців у користувачів VAA.

Більшість змін набудуть чинності у 2019 році. Наразі користувачі Google Assistant можуть перевірити свої налаштування конфіденційності на спеціальній сторінці.

Інші новини