+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google розпочала поширення заключної бета-версії операційної системи Android 10 Q

Google розпочала поширення заключної бета-версії операційної системи Android 10 Q

Google початку поширення заключної шостої за рахунком бета-версії операційної системи Android 10 Q. Поки що вона доступна тільки для Google Pixel. При цьому на тих смартфонах, де вже встановлено попередню версію, нове складання ставиться досить швидко.

У ній не так багато змін, оскільки кодова база вже заморожена, а розробники ОС зосередилися на виправленні помилок. Для користувачів у цій збірці покращили систему навігації на основі жестового керування. Зокрема, тепер можна налаштувати рівень чутливості жесту «Назад». А розробники отримали фінальний API 29 SDK із усіма необхідними інструментами. Так що можна починати створювати додатки вже під Android Q. Відзначається, що установка проводиться або « повітрі», або ж вручну, шляхом завантаження свіжої версії з офіційного сайту «пошукового гіганта».

В іншому функціональність не змінилася. Є вже традиційний загальносистемний темний режим, що дозволяє заощаджувати енергію на пристроях із OLED-дисплеями. Є покращені повідомлення та деякі інші покращення. Також розробники вдосконалили низку аспектів безпеки системи. Однак про їхню ефективність можна буде говорити лише після виходу готової версії.

Як очікується, найближчими днями бета-версія стане доступною на інших пристроях, крім Pixel. Стабільне ж фінальне складання Android 10 очікується наприкінці серпня.

Інші новини