+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google почала автоматично генерувати розшифровування подкастів

Google почала автоматично генерувати розшифровування подкастів

Автоматична розшифровка подкастів може використовуватись для пошуку потрібних випусків шоу.

Google почала розшифровувати записи подкастів. Це помітили журналісти видання AndroidPolice.

Вони виявили у вихідному коді сторінки свого подкасту розшифрований текст запису. Такі розшифровки є не у всіх шоу, з'ясували в AndroidPolice.

Журналістам також вдалося знайти потрібний подкаст, використавши як запит неправильно написане ім'я, яке з'явилося в розшифровці Google - Corbin dabbing port замість Corbin Davenport. Ці два словосполучення на слух звучать майже однаково, але пишуться по-різному — і пошуковик у Google Подкастах знайшов випуск шоу, в якому використовувалося це словосполучення.

У AndroidPolice вважають, що основа такого пошуку – розшифровки від Google. Оскільки система записує різні можливі варіанти транскрипції, пошуковик спрацьовує навіть за неправильно заданих запитів.

«Google Подкасти» — це програма для прослуховування подкастів для Android. Він має веб-плеєр, який також виявили журналісти з AndroidPolice.

У квітні 2018 року в Google говорили про плани впровадити розшифрування записів у підкасти, яке дозволило б індексувати їх у пошуку та розставляти тимчасові мітки. Google вже використовує технологію розпізнавання Speech-to-Text як частину Google Cloud: представники бізнесу можуть використовувати цю функцію, наприклад, для роботи кол-центру

 

Інші новини

Найкраща ціна