+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google може додати підтримку загального кроссплатформенного буфера обміну в Chrome

Google може додати підтримку загального кросплатформового буфера обміну в Chrome

Google може додати підтримку загального кроссплатформенного буфера обміну в Chrome, щоб користувачі могли синхронізувати вміст на всіх платформах. Інакше кажучи, це дозволить скопіювати URL-адресу на одному пристрої та отримати доступ до нього на іншому.

Подібне може стати в нагоді, якщо потрібно перенести посилання з комп'ютера на смартфон або навпаки. Зрозуміло, все це працює через обліковий запис Google. При цьому функція, схоже, не синхронізуватиме все поспіль, а лише вибрані дані.

На даний момент не уточнюється, коли нова можливість з'явиться і чи взагалі вона буде прийнята в реліз. Можна лише припустити, що це відбудеться в наступному оновленні Google Chrome.

Окрім цього, у новому Google Chrome є система захисту від небезпечних завантажень. Поки що ця можливість доступна в рамках програми Advanced Protection для додаткового захисту та призначена для досить вузького кола користувачів, серед яких є журналісти, бізнесмени, політики та громадські активісти.

Також зазначимо, що в ранній збірці Chrome Canary з'явилася можливість примусово «затемняти» будь-який сайт у різних режимах. І хоча поки що це працює як проста інверсія кольорів з варіаціями, а застосування налаштувань потребує перезапуску браузера, сама ідея виглядає цікавою.

Інші новини