+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Meet отримає оновлення інтерфейсу сервісу відеоконференцій

Google Meet отримає оновлення інтерфейсу сервісу відеоконференцій

Google готується до оновлення інтерфейсу сервісу відеоконференцій Meet. Оновлення дозволить користувачеві не бачити своє обличчя в режимі конференції - панель з відео можна зменшити або повністю приховати, пише The Verge. Користувач зможе згорнути відео обличчям, замінити фон і включити режим слабкого освітлення.

Наприклад, користувач може відкріпити презентацію до того ж розміру, що й плитки відео учасників конференції, або закріпити кілька каналів до відео.

Google також поліпшить нижню панель зустрічі, де об'єднає всі елементи управління. Чат, вкладення та список учасників будуть розташовані внизу і звільнять місце для відео, а кінцева кнопка буде переміщена далі від кнопок камери та мікрофона, щоб уникнути випадкового натискання.

У додатку буде режим при слабкому освітленні - воно автоматично відрегулює зображення камери, щоб зробити користувача більш помітним, якщо він знаходиться, наприклад, в темній кімнаті. Він також відрегулює відео, якщо джерело світла знаходиться позаду користувача.

У найближчі тижні платні передплатники Google Workspace отримають доступ до функції автомасштабування , яка автоматично розмістить користувача в центрі кадру, якщо він переїде. Також в додатку буде заміна фону - він є, наприклад, в Zoom.

Інші новини

Найкраща ціна