+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Maps отримав режим інкогніто

Google Maps отримав режим інкогніто

Популярна картографічна програма Google Maps стає черговим продуктом компанії, який отримав режим інкогніто, який працює подібно до того, як це відбувається в браузері Chrome і YouTube. При включеному режимі інкогніто сервіс не зберігатиме дані про ваше місцезнаходження та введені запити, а також не зможе пов'язувати цю інформацію з профілем користувача.

Для активації нової функції достатньо натиснути на зображення свого профілю, після чого можна увімкнути або вимкнути режим інкогніто. Ця функція в даний час доступна не всім користувачам. За даними Google, режим інкогніто поступово поширюватиметься і протягом місяця стане доступним всім користувачам Android. Надалі функція з'явиться в додатку для iOS, але коли це відбудеться, поки не відомо.

Крім того, тепер користувачі можуть самостійно налаштувати час автоматичного видалення історії переглядів на YouTube. Наприклад, в налаштуваннях можна вказати, за який час слід видаляти дані, а програма буде робити це автоматично. Ще один новий інструмент стосується фірмового голосового помічника Google. Незабаром ви зможете використовувати голосові команди для видалення інформації про запити, які зберігає Google Assistant. Наступного тижня ця функція буде доступна англійською мовою, а потім отримає підтримку інших мов.

На додаток до цих функцій, орієнтованих на безпеку та конфіденційність, розробники Google інтегрували Password Checkup у браузер Chrome. Це означає, що більше вам не потрібно завантажувати сторонні розширення, щоб бути впевненим у безпеці паролів, що зберігаються. Вже скоро нові функції набудуть широкого поширення і будуть доступні всім бажаючим.

Інші новини