+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Карти розкажуть які страви в ресторані припали до смаку більшості відвідувачів.

Google Карти розкажуть які страви в ресторані припали до смаку більшості відвідувачів.

Якщо ви зберетеся в новий ресторан, Google Карти покажуть вам дорогу, фотографії місця, оцінки та відгуки. Але відкривши меню, ви можете поставити запитання, яку страву вибрати. Завдяки новій функції Google Карт ви дізнаєтеся, які страви в цьому ресторані припали до смаку більшості відвідувачів.
 
Шукайте популярні страви як поблизу, так і по всьому світу
 
Зайшли випити коктейль у Брукліні чи скуштувати грузинську їжу у Києві? Google Карти підкажуть вам, які страви у вибраному ресторані найбільш популярні, тому ви будете впевнені у своєму замовленні.
 
Функція перегляду популярних страв із меню працює на базі машинного навчання. Завдяки йому назви страв, надані користувачами Google Карт, зіставляються з відповідними фотографіями та відгуками. Google Карти покажуть вам, які страви в ресторані замовляють найчастіше.
 
Як це працює? Просто виберіть ресторан у Google Картах - найпопулярніші страви з'являться на вкладці "Огляд". Бажаєте дізнатися про них більше? Відкрийте вкладку меню, щоб вивчити його докладніше. Натиснувши на блюдо, ви зможете переглянути фотографії та прочитати відгуки від відвідувачів. Навіть якщо ви приїхали до країни, мови якої не знаєте, Карти переведуть вам всі відгуки.
Ця функція працює завдяки користувачам Google Карт з усього світу. Якщо ви захочете поділитися своїми враженнями, сфотографуйте замовлення в ресторані та вкажіть назву страви, щоб усі знали, на що варто звернути увагу на меню.
 
Функція перегляду популярних страв - лише частина покращень Google Карт. Вони стають все кориснішими у подорожах, при відвідуванні ресторанів і не тільки. Завдяки новій вкладці «Що поруч» ви завжди знайдете чим зайнятися, а функції групового планування допоможуть залишатися на зв'язку з друзями та сім'єю.
 
З сьогоднішнього дня функція перегляду популярних страв доступна в Google Maps для Android. Найближчими місяцями ми додамо її і на пристрої iOS.

Інші новини