+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Карти отримають можливості соціальної мережі

Google Карти отримають можливості соціальної мережі

Популярний сервіс Google Карти, як повідомляється, стає своєрідним аналогом Google+. У додатку вже давно була можливість публікувати фотографії, ділитися коментарями та відгуками про відвідані місця. Тепер «корпорація добра» просто зробила ще один крок.

Відтепер тепер можна відстежувати пости активних користувачів, додавати власні маршрути з рекомендаціями пам'яток та закладів. Ця функція називається «Місцеві експерти». Інші користувачі зможуть використати вже прокладений маршрут і пройти ним.

Як очікується, нову функцію спочатку протестують у Токіо, Делі, Лондоні, Нью-Йорку, Мехіко, Осаці, Сан-Франциско, Сан-Паулу та Бангкоку. Про дату повноцінного запуску обіцяють розповісти пізніше. А попередня реєстрація у спільноті «Місцеві експерти» доступна вже зараз на офіційному сайті.

Зрозуміло, потрібен час на створення великої кількості маршрутів. А параноїкам навряд чи сподобається, що Google стежитиме і за їх пересуваннями. Проте, схоже, останнє анітрохи не турбує. А ще очевидно, що компанія не готова відмовитися від такого ласого шматка, як соціальні мережі, хоч і у своєрідному виконанні. Але ж у компанії є і сервіс Currents.

Інші новини