+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google інвестує $1 млрд у будівництво житла

Google інвестує $1 млрд у будівництво житла

Google інвестує $1 млрд у будівництво житла в Сан-Франциско

Компанія планує збудувати 15 тисяч будинків.

Google збирається інвестувати $1 млрд у будівництво житла в районі затоки Сан-Франциско. Про це повідомив генеральний директор корпорації Сундар Пічаї в блозі компанії.
У всьому регіоні одна проблема особливо актуальна — житло. Відсутність нової пропозиції у поєднанні зі зростаючою вартістю життя призвела до гострої нестачі доступного житла для городян із середнім та низьким рівнем доходу.

У найближчі десять років Google має намір перенаправити $750 млн із утримання офісних та комерційних приміщень на будівництво 15 тисяч будинків.

Ще $250 млн компанія витратить на створення інвестиційного фонду, який має допомогти девелоперам побудувати щонайменше п'ять тисяч одиниць доступного житла. Також Google виділить $50 млн на гранти для некомерційних організацій, які опікуються проблемами бездомності.

Сан-Франциско — один із найдорожчих регіонів для життя. Як пише TechCrunch, місцеві жителі відчувають ненависть до технологічної галузі, яка, на їхню думку, провокує зростання цін. Програму підтримки будівництва доступного житла видання називає «актом совісті» Google і спробою підняти репутацію.

 

Інші новини

Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль