+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google інтегрувала функцію Перевірка паролів (Password Checkup) з обліковими записами Google

Google інтегрувала функцію Перевірка паролів (Password Checkup) з обліковими записами Google

Google інтегрувала функцію "Перевірка паролів" (Password Checkup) з обліковими записами Google. Відтепер новий інструмент попереджатиме користувача, якщо його збережені паролі мають проблеми з безпекою (наприклад, якщо вони надто короткі або були скомпрометовані внаслідок витоків).

У лютому цього року Google випустила розширення Password Checkup для браузера Chrome, що попереджає користувачів, якщо їх облікові дані були виявлені в минулих витоках, і пропонує змінити пароль.

Починаючи з 2 жовтня, функція «Перевірка паролів» інтегрована з «Диспетчером паролів», і будь-який користувач може перевірити безпеку своїх облікових даних просто натиснувши на відповідну кнопку в обліковому записі Google. Для того, щоб скористатися інструментом, потрібно відкрити свій «Диспетчер паролів» (https://passwords.google.com) та натиснути на кнопку «Перевірка паролів».

Нова функція перевіряє безпеку паролів за трьома критеріями: чи були вони скомпрометовані в результаті сторонніх витоків даних, чи використовуються вони ще на будь-яких ресурсах і чи є ненадійними та вразливими до брутфорс-атак.

Інші новини