+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google та Microsoft оголосили спільну ініціативу Compat2021

Google і Microsoft оголосили про спільну ініціативу Compat2021

Google і Microsoft оголосили про спільну ініціативу під назвою #Compat2021, покликану поліпшити сумісність браузерів. 

Деякі інші члени веб-спільноти беруть участь в #Compat2021, але Google і Microsoft не уточнюють, які саме. Згадується лише Igalia, команда, відома своєю прихильністю до спільноти з відкритим кодом. 

Головне завдання #Compat2021 - усунути несумісність між п'ятьма найбільшими браузерами. Несумісність дозволяє легко створювати сайти, які б безперебійно працювали в будь-якому браузері і виглядали однаково. Google і Microsoft самі звернуть увагу на платформу Chromium, яка є основою Chrome і Edge. 

Для початку робоча група визначила ключові завдання для універсальної роботи браузерів. П'ять областей, де розробники зосередять свої зусилля в першу чергу, - це CSS Flexbox, CSS Grid, позиція CSS: липка, властивість співвідношення сторін CSS та CSS Transforms. 

Так, через CSS Flexbox елементи на сайтах розтягуються по-різному в різних браузерах - це планується усунути і довести їх до одного правильного вигляду. Удосконалення CSS Grid дозволять створювати анімовані макети у вигляді сітки на движках Chromium і WebKit, тоді як поки що ця функція підтримується тільки в Gecko. Положення CSS: липке дозволить зафіксувати розміщення об'єктів на сайті однаково у всіх браузерах , і так далі.

Інші новини

Найкраща ціна