+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Cloud Functions отримала підтримку PHP 7.4

Функції Google Cloud отримали підтримку PHP 7.4

Платформа Google Cloud Functions отримала підтримку мови програмування PHP 7.4. За допомогою Function Framework ви можете реалізувати потрібні функції прямо в хмарі. Вони автоматично масштабуються в залежності від навантаження і підтримують роботу з різними службами.

Функціональна платформа для PHP підтримує обробку HTTP і CloudEvent, а також хмарні журнали. Крім того, підтримуються всі основні бібліотеки. Як зазначалося, нова система вже запущена, тому ви можете використовувати її в своїх проектах.

Платформа Cloud Functions підходить для безсерверних додатків, мобільних або IoT-серверів, систем обробки даних в режимі реального часу, аналізу відео, зображень тощо. Його навіть можна використовувати для чат-ботів і віртуальних помічників.

Хмарні функції – це простий спосіб запустити код у хмарі

З хмарними функціями немає серверів для надання, керування, виправлення або оновлення. Функції автоматично масштабуються і є високодоступними та відмовостійкими. Cloud Functions чудово підходять для створення серверних серверних серверів, обробки даних у режимі реального часу та створення інтелектуальних додатків.

Інші новини