+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Chrome тепер вміє надсилати посилання на веб-сторінки на інші пристрої

Google Chrome тепер може надсилати посилання на веб-сторінки на інші пристрої

Google почала розповсюджувати оновлення веб-браузера Chrome 77 для платформ Windows, Mac, Android та iOS. Оновлення принесе чимало візуальних змін, а також нову функцію, використання якої дозволить надсилати посилання на веб-сторінки користувачам інших пристроїв.

Для виклику контекстного меню достатньо клацнути правою кнопкою миші за посиланням, після чого залишиться вибрати доступні вам пристрої з Chrome. Наприклад, якщо ви надіслали таким чином посилання з комп'ютера на iPhone, то при відкритті браузера на смартфоні з'явиться невелике повідомлення, натиснувши яке можна прийняти сторінку.

У повідомленні говориться, що функція розгортається на пристроях з Windows, Android та iOS, але поки недоступна на macOS. У Chrome вже давно є підтримка перегляду окремих та останніх вкладок на різних пристроях. Однак нова функція робить процес взаємодії з браузером більш комфортним, якщо ви переходите від перегляду на ПК та ноутбук до мобільного гаджета або навпаки.

Ще одна зміна, яка буде внесена з оновлення Chrome, полягає у зміні індикатора завантаження сайту у вкладці. Завантажити останні оновлення веб-браузера Google Chrome вже зараз можуть користувачі пристроїв, що працюють на базі платформ, згаданих раніше. Для цього потрібно відкрити відповідне меню та виконати перевірку оновлень, після чого нова функція та різні візуальні зміни стануть доступними.

Інші новини