+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Google анонсувала стрімінговий сервіс Stadia, що дозволяє запускати ігри через Chrome

Google анонсувала стрімінговий сервіс Stadia, що дозволяє запускати ігри через Chrome

Stadia дозволить запускати ігри на будь-якому пристрої, який працює з Google Chrome: це смартфони, планшети, телевізори тощо.

Запускати ігри можна буде через YouTube: наприклад, після перегляду трейлера. Разом із платформою Google показала однойменний контролер із вбудованим мікрофоном, у якому є кнопка зйомки для YouTube. При цьому Stadia підтримує вже існуючі геймпади та клавіатури.

На момент запуску Stadia підтримуватиме дозвіл 4K при 60 FPS з HDR, а в майбутньому компанія планує додати підтримку 8K та 120 FPS. Платформа також підтримує двигуни Havok, CryEngine, Unreal Engine, Unity та інші.

У Google також кажуть, що ігри на Stadia буде складніше зламати.

Користувачі платформи зможуть відправляти друзям і передплатникам короткі посилання: клікнувши на них, ті зможуть продовжити гру з того ж місця та з тими самими налаштуваннями.

Платформа дозволить змінювати стиль зображень у грі за зразком за допомогою технологій ІІ.

Google також розповіла про створення Stadia Games and Entertainment — власної ігрової студії, яка створюватиме ексклюзивний контент для платформи.

Stadia розпочне роботу у 2019 році у США, Канаді, Великій Британії та більшій частині Європи. Вартість підписки на Stadia у компанії поки не розкрили.

Google тестувала Stadia під назвою Project Stream наприкінці 2018 року. Користувачі могли грати через браузер Chrome без завантаження ігор на пристрій.

Інші новини

Найкраща ціна