+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Голосовий помічник Cortana став окремою програмою в оновленні Windows 10 20H1

Голосовий помічник Cortana став окремим додатком в оновленні Windows 10 20H1

Оновлення Windows 10 20H1, яке вийде в реліз навесні наступного року, перетворить голосовий помічник Cortana на окрему програму в операційній системі. Це дозволить оновлювати його через Microsoft Store, як і будь-яку іншу програму.

Ця можливість вже з'явилася в збірці Windows 10 (18975) у каналі Fast Ring. Як зазначається, вікно голосового помічника можна буде відокремлювати від панелі завдань, пересувати по екрану і в цілому працювати як зі звичайним додатком. Підтримуються зміна розміру, перетягування тощо стандартні можливості.

Окрім цього, обіцяно підтримку клавіатури в інтерфейсі Cortana. Це дозволяє цифровому помічнику Microsoft запам'ятовувати контекст повідомлень та забезпечує природну взаємодію з користувачами. Все це має, на думку розробників, розширити сферу застосування «Кортани», переконати використовувати її частіше та довше тримати на робочому столі.

Крім оновленого голосового помічника, Windows 10 Build 18975 з'явилася можливість перейменовувати віртуальні робочі столи. Інші покращення спрямовані на виправлення помилок.

Слід зазначити, що у весняному збиранні очікується поява і «незалежного» Блокноту, який також можна буде оновлювати з магазину. А ще там додасться тип диска у Диспетчері завдань. А ось очікуваної багатьма функцій вкладок у «Провіднику» досі немає навіть у ранніх зборках. Причому сторонні програми давно вирішили цю проблему, але нативної версії чомусь не випускають.

Інші новини