+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

GoLand 2017.3 - нова Go IDE від JetBrains

Можливості GoLand

Завдання GoLand — надати той самий рівень зручності при програмуванні на Go, який PyCharm забезпечує для Python, а IntelliJ IDEA — для Java. У GoLand на вас чекає розумне автодоповнення коду, миттєві інспекції, швидкі виправлення та зручна навігація.

Крім того, в IDE є вбудовані засоби запуску тестів, аналіз покриття коду тестами та відладчик. Також є підтримка Git, Docker, баз даних, термінал і багато інших корисних інструментів. GoLand повноцінно підтримує фронтенд-розробку та вміє працювати з JavaScript, TypeScript, React, Vue.js, Angular та іншими технологіями.

Про останні нововведення ви можете прочитати в новинах програми EAP, а для ознайомлення з повним описом функцій — відвідати веб-сайт GoLand (англійською).
Модель ліцензування GoLand

Як і інші десктопні продукти JetBrains, GoLand поширюється за підпискою для організацій та фізичних осіб, з щомісячною або щорічною оплатою. За безперервної передплати ви можете заощадити до 40%, починаючи з третього року і далі. GoLand також входить у пакет All Products разом з іншими IDE та .NET-інструментами JetBrains

Скачайте безкоштовну 30-денну пробну та випробувайте GoLand у дії без будь-яких зобов'язань.

Для студентів, викладачів та роботодавців некомерційних проектів з відкритим вихідним кодом, GoLand доступний безкоштовно.

Частота оновлень

Великі оновлення для GoLand будуть випускатися тричі на рік: навесні, влітку та взимку. Дрібні апдейти виходитимуть частіше і будуть доступні навіть у тому випадку, якщо ви вирішите призупинити передплату.

Інші новини

Найкраща ціна