+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Головні новини Microsoft 365 на Build 2019

Головні новини Microsoft 365 на Build 2019

Microsoft 365 робить роботу над проектами більш безпечною, продуктивною та зручною для команд у всьому світі. На головній події року Microsoft, конференції Build 2019 компанія продемонструвала нові можливості рішення.

Нова інтерактивна веб-платформа Fluid Framework, яка створить ідеальні умови для спільної роботи та творчості:

  • Можливість розділяти на компоненти та комбінувати елементи різнорідного контенту, наприклад, з веб-браузера або офісних програм: тепер буде набагато простіше організувати спільну роботу над матеріалами.
  • Можливість інтеграції віртуальних помічників у середу Fluid, які будуть підбирати потрібний контент, пропонувати релевантні зображення, перекладати текст та багато іншого.
  • Широка доступність Microsoft Graph data connect. Цей сервіс допомагає компаніям об'єднати дані про продуктивність із Microsoft Graph із власною бізнес-аналітикою: платформа Azure Data Factory дає можливість зробити це безпечно та масштабувати за потреби. Рішення дозволяє вирішити проблеми, що виникають під час перенесення великих обсягів даних організації та управління ними. З сьогоднішнього дня сервіс доступний як окрема функція в додатку Workplace Analytics і як окрема позиція для незалежних постачальників ПЗ (ISV, Independent Doftware Vendors).

Нова версія браузера Microsoft Edge на базі Chromium OS. У міру наближення дати виходу нової версії браузера в ньому з'являтимуться нові функції, наприклад:

  • IE mode – режим, що дозволяє запускати Internet Explorer безпосередньо у вкладці Microsoft Edge: таким чином можна використовуватиме програми, створені на базі Internet Explorer, у сучасному браузері.
  • Privacy tools – інструмент, який дозволяє налаштувати один із трьох рівнів конфіденційності в Microsoft Edge: необмежений (Unrestricted), збалансований (Balanced) та строгий (Strict). Залежно від вибраного рівня Microsoft Edge регулюватиме, як треті сторони бачать ваші дії в Інтернеті.
  • Collections надає можливість збирати та структурувати контент, ділитися ним та експортувати його більш ефективно, а також інтегрувати з програмами Office.

Інші новини