+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GitHub Package Registry отримав підтримку пакетів Swift

GitHub Package Registry отримав підтримку пакетів Swift

Запущено обмежений бета-тест GitHub Package Registry, служби керування пакетами, яка дозволяє легко публікувати публічні або приватні пакети поряд із вихідним кодом. В даний час сервіс підтримує знайомі інструменти управління пакетами: JavaScript (npm), Java (Maven), Ruby (RubyGems), .NET (NuGet), образи Docker та багато іншого.

Анонсовано підтримку пакетів Swift у GitHub Package Registry. Пакети Swift дозволяють легко ділитися вашими бібліотеками та вихідним кодом у власних проектах та спільнотою Swift.

Доступний на GitHub, Swift Package Manager це єдиний кросплатформовий інструмент для складання, запуску, тестування та упаковки Swift-коду. Конфігурації написані на Swift, що спрощує налаштування цілей, оголошення товарів та управління залежностями пакетів. Водночас Swift Package Manager та GitHub Package Registry полегшать вам публікацію та керування пакетами Swift.

Для розробників мобільних додатків важливо мати найкращі інструменти, щоб бути більш продуктивними. З розвитком екосистеми Swift Microsoft працює разом із командою Apple, щоб допомогти зі створенням нових робочих процесів для розробників Swift.

З моменту запуску GitHub Package Registry видно сильне залучення спільноти до роботи з інструментом. Протягом бета-періоду Microsoft прагне дізнаватись у спільноти думки про те, як Package Registry відповідає різним потребам і що можна зробити, щоб він став кращим. Якщо ви ще не спробували GitHub Package Registry, ви можете подати заявку на отримання бета-версії

Інші новини

Найкраща ціна