+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

GitHub Copilot став доступним для роботи в IDE JetBrains IntelliJ та JetBrains PyCharm

GitHub Copilot став доступний для роботи в IDE JetBrains IntelliJ і JetBrains PyCharm

Помічник нейронної мережі GitHub Copilot став доступний для роботи в IDE JetBrains IntelliJ і JetBrains PyCharm. Раніше цей інструмент був випущений у вигляді плагіна редактора коду Microsoft Visual Studio і функції редактора коду браузера GitHub Codespaces. Доступ до Copilot можна отримати після реєстрації в програмі технічного прев'ю сервісу.

У GitHub пояснили, що підтримка Copilot в IDE Visual Studio все ще знаходиться в розробці.

GitHub також оголосив про підтримку Copilot для багаторядкового завершення коду такими мовами, як Java, C, C++ і C#. Багаторядкова підтримка означає, що цей інструмент може самостійно генерувати кілька рядків коду. Copilot також підтримує такі мови програмування, як Python, JavaScript, TypeScript, Ruby і Go.

Microsoft і GitHub представили інструмент допомоги програмістам Copilot, що працює на базі OpenAI Codex. OpenAI Codex генерує код набагато ефективніше, ніж GPT-3. Алгоритм навчався на наборі даних терабайт публічного коду. Copilot був випущений як плагін редактора коду Microsoft Visual Studio і функція браузерного редактора коду GitHub Codespaces після реєстрації в програмі технічного попереднього перегляду сервісу.

У Microsoft пояснили, що мета Copilot - спростити життя і підвищити ефективність роботи авторів програм.

Інші новини