+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GitHub Copilot Chat тепер доступний у Visual Studio та Visual Studio Code для користувачів з активною підпискою

GitHub Copilot Chat тепер доступний у Visual Studio та Visual Studio Code для користувачів з активною підпискою

GitHub Copilot Chat тепер доступний у Visual Studio та Visual Studio Code для користувачів з активною підпискою. Copilot Chat - це парний програміст зі штучним інтелектом, який дозволяє вам говорити природною мовою через інтерфейс чату для виконання завдань програмування, таких як розуміння розділів коду, створення тестових прикладів та генерація коду. 

Розширення GitHub Copilot і GitHub Copilot Chat у Visual Studio розширюють можливості розробки за допомогою штучного інтелекту Visual Studio , допомагаючи вам бути більш продуктивними і ефективними при написанні коду.

У цій статті ви дізнаєтеся про розширення Copilot Chat у Visual Studio - повністю інтегрованому чаті на базі штучного інтелекту від GitHub Copilot прямо в інтегрованому середовищі розробки Visual Studio. Він дозволяє отримувати інформацію та підтримку кодування, наприклад синтаксис, концепції програмування, контекстно-залежну довідку коду, тестові приклади, налагодження та багато іншого, не виходячи з IDE.

Навіщо використовувати Copilot Chat у Visual Studio?

Copilot Chat надає допомогу штучному інтелекту, яка допоможе вам приймати обґрунтовані рішення та писати якісніший код. Завдяки тісній інтеграції з Visual Studio Copilot Chat розуміє, над чим ви працюєте, і може допомогти вам з такими завданнями розробки, як:

 • Пояснення коду: отримайте поглиблений аналіз та пояснення того, як працює блок коду.
 • Довідка за кодом: отримайте відповіді на питання, пов'язані з програмуванням, природною мовою або у форматі фрагмента коду.
 • Уточнення коду: отримуйте пропозиції та рекомендації щодо коду з урахуванням контексту.
 • Модульне тестування: створення модульних тестів.
 • Профілювання: оптимізація продуктивності коду
 • Налагодження: знаходите проблеми та отримуйте запропоновані виправлення помилок та виключень

Для початку вам потрібно:

 • Visual Studio 2022 версії 17.8 чи новіші.
 • Активна передплата GitHub Copilot для приватних осіб або GitHub Copilot для бізнесу.
 • Розширення GitHub Copilot у Visual Studio

Встановіть розширення Visual Studio.

Щоб встановити розширення GitHub Copilot Chat у Visual Studio:

 1. Відкрийте Visual Studio.

 2. У рядку меню виберіть Розширення > Керування розширеннями.

 3. У полі пошуку введіть "Чат GitHub Copilot".

 4. Виберіть розширення GitHub Copilot Chat, а потім натисніть кнопку «Завантажити».

 5. Перезапустіть Visual Studio, щоб завершити процес інсталяції.

Використання чату Copilot у Visual Studio

Ви можете ставити запитання, пов'язані з програмуванням, природною мовою, і чат GitHub Copilot відповість на них у контексті вашої розробки.

Є два місця, де ви можете поставити ці питання Copilot; у вікні чату або безпосередньо в коді, який потрібно змінити, за допомогою вбудованого чату . Для питань, де ваша мета - змінити або додати файл коду, який ви відкрили в редакторі, зазвичай найкраще працює вбудований чат, тоді як на загальні питання кодування найкраще відповідати в панелі чату.

Ставте запитання у вікні чату

Вікно чату Copilot Chat у Visual Studio дозволяє ставити запитання та бачити відповіді на панелі чату. Зазвичай це найкращий спосіб працювати з Copilot з питань програмування та загальних питань, пов'язаних із програмуванням.

 1. У Visual Studio виберіть «Перегляд» > «GitHub Copilot чат» .

 2. У вікні чата другого пілота введіть питання, пов'язане з програмуванням, у текстове поле «Запитати другого пілота» . Натисніть Enter або виберіть «Надіслати» , щоб поставити запитання.

 3. Якщо Copilot Chat пропонує пропозицію коду, яку ви хочете використовувати, виберіть "Копіювати блок коду", щоб скопіювати пропозицію коду, "Вставити в нові файли", щоб вставити пропозицію коду в новий файл, або виберіть "Попередній перегляд", щоб вставити пропозицію коду у поточний файл коду. Використання кнопки «Попередній перегляд» дозволяє попередньо переглянути код у цільовому розташуванні, щоб легко побачити, що оновлюється.

Якщо ви поставите запитання про допомогу в розумінні вашого коду, параметри "Копіювати блок коду" та "Вставити в новий файл" будуть недоступні.

 1. Якщо ви оберете Preview , ви побачите пропозиції коду у звичайному шаблоні представлення відмінностей Visual Studio. Ви можете переглянути та уточнити запропоновані пропозиції та застосувати їх до свого коду, обравши «Прийняти» або відмовитися від них, обравши «Скасувати» .

 2. Якщо ви виберете «Вставити в новий файл», ви побачите пропозиції коду в новому файлі. За промовчанням файл не зберігається.

  Ставте запитання у вбудованому чаті

  Подання вбудованого чату Copilot Chat у Visual Studio дозволяє ставити запитання і бачити відповіді прямо в коді в самому вікні редактора. Завдяки вбудованому чату вам не доведеться повертатися до вікна чату взад і вперед. Зазвичай, це найкращий спосіб працювати з Copilot з питань, які додають або оновлюють поточний відкритий файл коду.

  1. У Visual Studio клацніть правою кнопкою миші у вікні редактора і виберіть "Запитати Copilot" , щоб відкрити вбудоване уявлення чату Copilot Chat у самому редакторі.

  2. Введіть запитання, пов'язане з кодуванням, у текстовому полі «Запитати Copilot» , а потім натисніть Enter або виберіть «Надіслати» , щоб поставити запитання.

  3. Ви побачите пропозиції коду з чату Copilot у поданні відмінностей Visual Studio. Ви можете переглянути та уточнити запропоновані пропозиції та застосувати їх до свого коду, обравши «Прийняти» або відмовитися від них, обравши «Скасувати» .

  4. Ви можете закрити вигляд вбудованого чату, натиснувши Esc.

  Наступні кроки

  Щоб дізнатися більше, розгляньте можливість вивчення наступних ресурсів:

  • Розширення GitHub Copilot: початок роботи
  • Розширення GitHub Copilot Chat: початок роботи
  • GitHub Copilot: ваш програміст пари штучного інтелекту
  • Центр управління безпекою GitHub Copilot

Інші новини

Найкраща ціна