+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GitHub анонсувала вихід своєї першої мобільної програми GitHub Mobile

GitHub анонсувала вихід своєї першої мобільної програми GitHub Mobile

GitHub анонсувала вихід свого першого мобільного додатка. Версія для iPhone і iPad до цього дня стала доступна в режимі бета-тестування, а користувачі Android зможуть встановити програму пізніше (коли саме, не уточнюється).

На першому етапі функціональність мобільного додатка обмежена. Користувачі зможуть отримувати сповіщення, переглядати та коментувати код, приймати пулл-реквести. Згодом можливості ПО будуть збільшуватися, обіцяють розробники.

У GitHub довгий час утримувалися від створення власної програми для смартфонів, і це було зрозуміло: писати код на гаджеті дуже незручно, тому розробники віддають перевагу ноутбукам і десктопам.

Протягом деякого часу GitHub довіряв обробку рутинних завдань стороннім додаткам. Тепер же власна технологія візьме ці функції на себе.

У 2012 році GitHub вже випускав програму для Android, але в 2015-му його видалили з Play Store, зазначає Android Police.

У минулому компанія «загравала» з ідеєю випуску мобільної версії, але тоді був невідповідний час, каже віце-президент GitHub із проектування. Компанія хотіла витрачати на цей час, тільки переконавшись у тому, що функції на кшталт push-сповіщення працюють коректно, додала вона.

Інші новини

Найкраща ціна