+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Generix Group оголосила про запуск SaaS-рішення для оптимізації спільного управління постачанням

Generix Group оголосила про запуск SaaS-рішення для оптимізації спільного управління постачанням

Generix Group оголосила про запуск Generix Collaborative Replenishment — SaaS-рішення для оптимізації спільного управління поставками.

Як зазначили у Generix Group, у той час як ланцюжок поставок стає основою конкурентоспроможності та виступає гарантом виконання даних замовнику обіцянок, спільне управління поставками сприяє підвищенню швидкості обслуговування споживачів при одночасному зниженні обсягу складських запасів.

«Для задоволення зростаючих запитів споживачів і зниження фінансових ризиків при відмовах ефективний ланцюжок поставок створює додану вартість компанії. Generix Collaborative Replenishment дозволяє зменшити рівень відмов на 30%. Варто враховувати цей показник при стратегічному плануванні, оскільки через перебої у поставках виробники втратили понад 1,2 мільярда євро у 2018 році, про що свідчить дослідження ERC-IRI Інституту Торгівлі»

За словами розробника, Generix Collaborative Replenishment дозволяє виробникам, рітейлу і 3PL-провайдерам охопити всі процеси та методи об'єднання поставок: управління спільними поставками, управління запасами постачальників, пулінг або GMA (консолідоване управління поставками), збір замовлень з двох і більше завантаження, відвантаження замовлень з декількома точками вивантаження, консигнаційні запаси та запаси на відповідальному зберіганні, центри консолідації чи масифікації вантажів тощо

Generix Collaborative Replenishment надає сучасні високотехнологічні інструменти для системи постачання: хмарні сервіси, мобільні пристрої, великі дані, аналітичні інструменти, автоматизація та роботизація операцій, а також штучний інтелект, підкреслили в Generix Group.

Згідно з заявою розробника, рішення забезпечує користувальницький досвід, заснований на точних даних, що підвищує продуктивність операторів і показники:

  • Підвищення швидкості обслуговування на 20-30%;
  • Зниження обсягу складських запасів на 30-50%;
  • Оптимізація швидкості завантаження транспорту від 70 до 98%;
  • Зниження транспортних витрат на 10-15%;
  • Зростання обсягу продажів від 2 до 3%;
  • Усунення нереалізованих залишків та суперечок;
  • Розвиток довірчих відносин із замовниками;
  • Скорочення викидів СО2.

Generix Collaborative Replenishment відповідає сучасним вимогам до клієнтів сервісу, роботі з постачальниками та методології Demand Driven (планування запасів на основі попиту), стверджує розробник.

«При розробці рішення ми орієнтувалися на ключові цілі та завдання наших замовників: підвищення показників, збільшення продуктивності постачальників оперативне реагування на запити споживачів та створення нових конкурентних переваг»

За даними на грудень 2019 року програмне рішення Generix Collaborative Replenishment вже доступне за моделлю SaaS на базі платформи Generic Supply Chain Hub. Сервіс може бути інтегрований з програмними продуктами Generix EDI Services, Generix Supplier Portal, Generix Transport Management, Generix Warehouse Management та Generix Order Management.

Інші новини