+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GE Aviation запровадив блокчейн-платформу, створену на базі хмарної інфраструктури Microsoft Azure

GE Aviation впровадив блокчейн-платформу, створену на базі хмарної інфраструктури Microsoft Azure

Розробник авіаційних двигунів GE Aviation оголосив, що за допомогою блокчейн-платформи, створеної на базі хмарної інфраструктури Microsoft Azure, відстежуватиме виробництво літакових деталей, контролюватиме їх постачання, а також експлуатацію та ремонт моторів.

Авіаційні двигуни вважаються ліквідними активами – протягом п'яти років близько 60% із них перепродаються, але для законного укладання угоди необхідно надати документи, які у паперовому форматі можуть губитися чи підроблятися. Нова блокчейн-технологія допоможе GE Aviation знову виводити запасні частини реактивного двигуна на відкритий ринок із належною документацією. Крім того, клієнти GE Aviation, такі як Delta і British Airways, зможуть вести облік використання кожної деталі двигуна в історії польотів, а пізніше передавати дані до GE Aviation для своєчасної заміни деталей.

Блокчейн-технологія дозволить зберігати критично важливі дані в єдиному форматі та вчасно надавати їх користувачам. У компанії вважають, що підвищення ефективності і наочності процесу створення двигуна дозволить клієнтам самостійно переконатися в якості товару, що поставляється. Крім того, блокчейн-рішення об'єднає всі ланки поставок GE Aviation в один ланцюжок так, що компанія отримає повне розуміння всіх бізнес-процесів партнерів.

GE Aviation також розробляє нову бізнес-модель у вигляді центру TRUEngine, де клієнти зможуть придбати запчастини та укласти контракт на технічне обслуговування двигунів. В першу чергу GE Aviation укладатиме контакти з тими авіакомпаніями, які вже придбали її двигуни. виробництва – Delta, Southwest Airlines і British Airways. Всі дані про угоди реєструються та зберігаються на блокчейн-платформі.

До травня 2019 року GE Aviation тестує нову блокчейн-технологію на реальних даних та бізнес-процесах із реальними клієнтами

Інші новини