+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GaussDB – Huawei представив свою першу систему управління базами даних (СУБД)

GaussDB - Huawei представив свою першу систему управління базами даних (СУБД)

Huawei представив свою першу систему управління базами даних (СУБД). Вона отримала назву GaussDB і може бути розгорнута як у локальній інфраструктурі, так і в публічних та приватних хмарах. Продукт орієнтований на використання в компаніях із різних галузей (фінансової, автомобільної, освітньої, логістичної тощо).

У Huawei називають свій продукт першої СУБД із вбудованими функціями штучного інтелекту від виробника (AI-Native), а також першої корпоративної СУБД з підтримкою процесорної архітектури ARM.

Нове рішення першим впроваджує штучний інтелект у повний життєвий цикл розподілених баз даних, що уможливлює їх самостійну експлуатацію та обслуговування, самоналаштування, самодіагностику та самовідновлення, йдеться у повідомленні виробника.

За словами розробників, GaussDB дозволяє збільшити продуктивність налаштування більш ніж на 60%. Частина процесу, в якому зазвичай беруть участь адміністратори, бере на себе штучний інтелект. У разі запуску СУБД у власній хмарі Huawei клієнт отримає від китайської компанії послуги зберігання даних.

У прес-релізі зазначається, що GaussDB може стати в нагоді в галузі протидії фінансовому шахрайству і допоможе фінансовій галузі зупинити втрату сотень мільйонів доларів щороку.

Запуск GaussDB відбувся в рамках Huawei ІІ-стратегії, що розвивається, яка полягає в інвестуванні в фундаментальні дослідження та навчання фахівців, створенні повного портфеля ІІ-продуктів і за всіма сценаріями та сприяння відкритій глобальній екосистемі.

Одночасно з GaussDB було представлено високопродуктивне інтелектуальне розподілене сховище Huawei FusionStorage 8.0, яке підвищує ефективність зберігання та потоку даних

Інші новини