+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

GateWall DNS Filter 2.0 – повноцінний сервіс URL-фільтрації

GateWall DNS Filter — ефективний засіб URL-фільтрації, робота якого заснована на технології Entensys URL Filtering. Продукт використовує базу більш ніж з 500 млн. сайтів, розподілених для зручності оперування на категорії. Потужна та гнучка система правил у GateWall DNS Filter дозволяє встановити політику відвідування інтернет-ресурсів будь-якої складності.

Нова версія програмного рішення адаптована для використання інтернет-провайдерами та робить можливість інтеграції з білінговою системою провайдера через спеціально розроблений API. Однією з головних особливостей продукту є простота розгортання рішення як "хмарного" сервісу, що забезпечує практично необмежену масштабованість системи.

У GateWall DNS Filter 2.0 додано новий модуль статистики. Продукт більше не використовує консоль управління - адміністрування програмне рішення тепер здійснюється тільки через веб-інтерфейс. Рішення дозволяє встановлювати налаштування різних груп. Це дає можливість використовувати один сервер для великої кількості клієнтів, кожен з яких може самостійно та незалежно керувати налаштуваннями фільтрації та мати доступ до статистики своїх користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна