+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Gartner опублікувала квадрант за 2019 рік, присвячений гіперконвергентній інфраструктурі - Magic Quadrant for Hyperconverged Infrastructure

Gartner опублікувала квадрант за 2019 рік, присвячений гіперконвергентній інфраструктурі - Magic Quadrant for Hyperconverged Infrastructure

Gartner опублікувала квадрант за 2019 рік, присвячений гіперконвергентній інфраструктурі - Magic Quadrant for Hyperconverged Infrastructure. Цей квадрант показує розміщення сил серед рішень для комплексного управління ІТ-інфраструктурою підприємства на базі технологій віртуалізації сховищ, мереж та серверів.

Основним гіперконвергентним коробковим рішенням VMware є платформа VMware Cloud Foundation (VCF) - комплексне програмне рішення, яке включає компоненти VMware vRealize Suite, VMware vSphere Integrated Containers, VMware Integrated OpenStack, VMware Horizon, NSX та інші, що працюють в він хмарної чи гібридної інфраструктури підприємства під управлінням SDDC Manager.

StarWind Software просунулася за шкалою Completeness of vision і обійшла StorMagic.

Минулого року позиція VMware цього кварталу була приблизно та ж, але трохи менша в обох вимірах

Зараз компанія VMware, на думку Gartner, є дещо більшим візіонером у плані повноти бачення, ніж Nutanix (торік це було не так). Очевидно вплинув розвиток рішення VMware vSAN, яке доопрацьовувалося минулого року дуже активно, а також анонс архітектури VMware Project Pacific.

Про магічні квадранти Gartner

Magic Quadrant використовується для оцінки постачальників будь-якого сегменту ринку інформаційних технологій, де Gartner використовує дві лінійні прогресивні експертні шкали:

  • повнота бачення (completeness of vision)
  • здатність реалізації (ability to execute)

Кожен постачальник, що потрапив у рамки розгляду для досліджуваного сегмента ринку, оцінюється за цими двома критеріями. При цьому повнота бачення відкладається на осі абсцис, здатність реалізації - на осі ординат. Кожен постачальник, таким чином, опиняється в одному з чотирьох квадрантів площини:

  • Лідери (leaders) — постачальники з позитивними оцінками як за повнотою бачення, так і за здатністю реалізації.
  • Претенденти (сhallengers) — постачальники з позитивними оцінками лише за здатністю реалізації.
  • Провидці (visionaries) — постачальники з позитивними оцінками лише за повнотою бачення.
  • Нішеві гравці (niche players) — постачальники з негативними оцінками за обома критеріями.

Інші новини