+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

G Suite, Google Cloud Platform та Cloud Identity отримали розширений захист Advanced Protection Program

G Suite, Google Cloud Platform та Cloud Identity отримали розширений захист Advanced Protection Program

Google продовжує підвищувати рівень безпеки роботи із сервісами для бізнес-клієнтів. Нові засоби захисту для користувачів G Suite, Google Cloud Platform та Cloud Identity були представлені в рамках саміту Next Tokyo.

Адміністратори G Suite Enterprise зможуть реєструвати співробітників з високим рівнем ризику у спеціальній програмі розширеного захисту, отримувати автоматичні звіти про аномальну активність, а також надавати доступ до додаткових програм за спрощеною схемою.

Програма розширеного захисту (Advanced Protection Program), яка була запущена два роки тому, тепер доступна бізнес-клієнтам G Suite, схильним до високого ризику цілеспрямованих мережевих атак. Йдеться про ІТ-адміністраторів, керівний склад компаній та інших співробітників, які працюють з фінансами та важливими документами. Для захисту від фішингу та злому облікових записів програма буде примусово використовувати сумісні апаратні ключі двофакторної автентифікації. Крім того, адміністратори матимуть можливість блокувати доступ до сторонніх програм, які з тих чи інших причин не викликають довіри у компанії.

Ще розробники Google покращили центр безпеки та оповіщень, запущений у бета-версії у квітні, для адміністраторів G Suite. Новий центр оповіщення використовує технології машинного навчання, які дозволяють виявляти загрози безпеці, у тому числі незвичайну поведінку користувачів та зовнішній обмін файлами. Адміністратори G Suite будуть отримувати сповіщення про таку «аномальну активність» у центрі оповіщень.

Починаючи з сьогодні апаратні ключі ідентифікації Titan Security Key, які з'явилися в США восени минулого року, доступні в Канаді, Японії, Франції та Великій Британії. Варто зазначити, що ключі Titan Security Key зазнали серйозної критики з боку громадськості через проблеми з безпекою. В результаті Google довелося відкликати деякі екземпляри з ринку.

Проблеми безпеки є основною причиною невисокої популярності продуктивної платформи Google серед великих компаній, які вважають за краще використовувати в роботі Microsoft Office. Цього року Google вже випустила кілька нових інструментів безпеки для клієнтів G Suite, зокрема бета-версію розширеного захисту. Продовжуючи роботу з безпеки клієнтів сервісу G Suite, Google демонструє своє серйозне ставлення до цього питання.

Інші новини

Найкраща ціна