+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Функція спільного використання екрана з'явилася у мобільній версії Skype для Android та iOS

Функція спільного використання екрана з'явилася у мобільній версії Skype для Android та iOS

Настільна версія програми Skype вже давно дозволяє користувачам здійснювати спільне використання екрану. Розробники оголосили про те, що ця популярна функція тепер доступна користувачам мобільної версії Skype для програмних платформ Android та iOS. У певних ситуаціях нова функція мобільного Skype може бути дуже корисною.

Розробники повідомляють про те, що деякі перетворення дизайну меню роблять відеодзвінки простішими і допомагають користувачам орієнтуватися всередині програми. Усього два торкання під час розмови дозволять передати керування екраном співрозмовнику. Якщо потрібно повернути керування у свої руки, то користувач може зробити це з легкістю, торкнувшись екрана один раз. Ця дія поверне всі елементи управління під контроль.

Деякі зміни торкнулися меню, яке тепер дозволяє отримати доступ до всіх корисних функцій, у тому числі спільного використання екрану, інструменту запису дзвінків, субтитрів та ін.

Функція спільного використання екрана доступна в останній версії Skype для платформ Android та iOS (починаючи з версії 12). Дізнатися більше про внесені зміни можна, відвідавши офіційний блог розробників.

Інші новини