+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fujitsu спільно з Veeam мають намір спростити операції резервного копіювання та відновлення даних

Fujitsu спільно з Veeam мають намір спростити операції резервного копіювання та відновлення даних

Fujitsu повідомила, що спільно з Veeam поставили перед собою завдання спростити операції резервного копіювання і відновлення даних для компаній, що використовують критично важливі віртуальні машини в центрах обробки даних. Рішення дозволить підвищити доступність даних та прискорити відновлення у разі виходу систем з ладу. Спільне використання систем зберігання даних Fujitsu ETERNUS та Veeam Availability Suite, допоможе компаніям забезпечити безперервність ведення бізнесу.

За інформацією компанії, в умовах, коли більша частина ділової активності сучасних компаній переноситься в повністю віртуалізовані обчислювальні середовища, особлива увага приділяється завданням резервного копіювання та оперативне відновлення віртуальних машин. Fujitsu та Veeam об'єднали свої зусилля для того, щоб спростити та автоматизувати процес резервного копіювання та відновлення віртуальних машин у локальних та хмарних середовищах.

В умовах сучасних віртуалізованих середовищ віртуальні машини, призначені для вирішення певних робочих завдань, стали невід'ємною частиною критично важливої ​​для бізнесу інфраструктури. Ефективна стратегія резервного копіювання включає регулярне створення моментальних знімків віртуальних машин для скорочення часу простою у разі виходу обладнання з ладу. Об'єднавши зусилля з Veeam, компанія Fujitsu змогла зменшити вартість захисту даних віртуальних машин і забезпечити хороший рівень доступності та прискорити оперативне відновлення критично важливих даних.

Об'єднання рішення Veeam Backup & Replication і масивів зберігання даних Fujitsu ETERNUS прискорює створення моментальних знімків та відновлення даних, допомагаючи компаніям зменшити втрату даних, не перевантажуючи виробничі системи. Такий підхід не лише покращує захист даних, а й забезпечує оперативне резервне копіювання та відновлення віртуальних машин без зниження швидкості роботи.

За допомогою плагіна Veeam для флеш-СХД Fujitsu ETERNUS AF і гібридних СХД ETERNUS DX компанії можуть з будь-якою періодичністю виконувати резервне копіювання віртуальних машин на основі снапшотів практично без зниження продуктивності своїх робочих середовищ. Ця функція ліквідує розрив між цільовою точкою відновлення (Recovery Point Objective, RPO) та цільовим часом відновлення (Recovery Time Objective, RTO), що гарантує доступність даних у будь-який час та безперервність ведення бізнесу у разі поломки обладнання.

Це другий проект, реалізований компаніями: раніше Fujitsu та Veeam інтегрували ПО Veeam Data Mover в систему захисту даних Fujitsu ETERNUS CS800 S7 з метою підвищити швидкість резервного копіювання та відновлення. Було також проведено інтеграцію зі стрічковими бібліотеками ETERNUS LT140 і LT260 для забезпечення простого архівування даних віртуальних машин на стрічкових накопичувачах для довгострокового зберігання та відповідності вимогам регуляторів.

Інші новини