+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fujitsu представила нове ПЗ PaperStream Capture Pro для корпоративних сканерів

PFU (EMEA) Limited, дочірня компанія Fujitsu, представила програмне забезпечення для сканування PaperStream Capture Pro. Презентація нового рішення відбулася у Мюнхені в рамках конференції Fujitsu Forum.

При використанні з документ-сканерами серій fi та SP програма дає можливість швидко перетворювати паперові дані на цінну ділову інформацію. PaperStream Capture Pro оптимізує продуктивність і складність процесів сканування, завдяки якому співробітники малих та середніх підприємств, великих компаній та державних служб витрачатимуть менше сил і часу на ці завдання.

Програмне забезпечення забезпечує сканування та консолідацію зображень з кількох джерел, створених не тільки на документ-сканерах Fujitsu серій fi та SP, а й на інших електронних пристроях (МФУ або мережеві ресурси). Навіть файли у старому форматі TIFF з факсимільних апаратів, придатні для уніфікованого процесу з використанням єдиних високоякісних методів покращення, контролю якості та обробки зображень.

PaperStream Capture Pro керує метаданими результатів сканування, які після перевірки можуть використовуватися при автоматичній індексації відсканованих файлів і направлення їх у відповідне місце зберігання, наприклад, локальні або хмарні архіви, системи управління інформаційними ресурсами (ECM) або документообігом (DMS), відповідно до заданих правил та профілів користувачів.

У режимі багатостанційної роботи адміністратори можуть використовувати одні й самі параметри одночасно з кількома користувачами (до семи осіб) і виконувати децентралізовані операції. Парк пристроїв отримання зображень можна розширювати відповідно до структури організації, її місцезнаходженням та розміром, що дозволяє розподіляти робоче навантаження та делегувати етапи процесу сканування відповідним фахівцям, наприклад, для вилучення, погодження або розповсюдження даних. Крім цього, високої продуктивності сприяє об'єднання введення оцифрованих даних в один стандартизований процес захоплення, який забезпечує високу якість даних та їхню бездоганну обробку. Крім того, PaperStream Capture Pro поставляється з безстроковою ліцензією: кількість відсканованих сторінок та частота використання пристроїв не позначиться на витратах.

PaperStream Capture Pro автоматизує процес вилучення та індексування даних, створюючи високоякісні дані на благо вашого бізнесу. Детальні метадані покращують доступність зображень і дозволяють з користю застосовувати їх у цільових програмах. Розширені функції звітності забезпечують моніторинг продуктивності сканера, застосування індексування та пакетних операцій. Це дозволяє краще збалансувати робоче завантаження та підвищити точність вимірювання продуктивності.

Додаткові функції включають використання штрих-кодів та багатозонального оптичного розпізнавання символів при визначенні методів поділу документів та застосування до 20 метаполів для найменування файлів.

Інтерфейс PaperStream Capture Pro пропонує просту навігацію та налаштування профілю, оптимізацію процесу перетворення паперових документів у високоякісні зображення та індексовану інформацію. Покроковий майстер налаштування допомагає користувачам легко виконувати конфігурацію профілю, у тому числі встановити параметри виведення відсканованого зображення та порядок використання пристрою. "Безшовна" взаємодія програмного забезпечення для захоплення зображень PaperStream Capture Pro та інтегрованого програмного забезпечення для оптимізації зображень та драйвера PaperStream IP виключає можливі конфлікти, які можуть виникати під час використання сторонніх продуктів. Це інтегроване рішення не потребує додаткового навчання та залучення сторонніх фахівців, а встановлення безкоштовних оновлень не викликає проблем.

На відміну від більшості інших програм професійного сканування зображень, вартість вашого програмного забезпечення залишається без змін навіть при збільшенні обсягу сканування.

Інші новини