+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fujitsu Laboratories представила блокчейн-систему підтвердження особистості учасників онлайн-транзакцій, яка підвищить їхню безпеку

Fujitsu Laboratories представила блокчейн-систему підтвердження особистості учасників онлайн-транзакцій, яка підвищить їхню безпеку

Fujitsu Laboratories, дочірня компанія японської ІТ-корпорації Fujitsu, представила блокчейн-систему підтвердження особистості учасників онлайн-транзакцій, яка підвищить їхню безпеку.

Швидкий розвиток цифрових технологій супроводжувався різким збільшенням кількості онлайн-транзакцій, за яких учасники не завжди можуть повністю довіряти один одному. Fujitsu Laboratories стверджує, що нова технологія обміну цифровими ідентифікаціями вирішить цю проблему за допомогою зручної функціональності, що включає візуалізацію відносин між користувачами, а також унікальну "оцінку довіри", яка полегшує визначення надійності кожної сторони перед початком транзакції.

Нова технологія дозволяє приватним особам та компаніям, які здійснюють онлайн-транзакції, підтверджувати особу інших залучених сторін. Що важливіше, система ідентифікації оцінює достовірність облікових даних іншої сторони. Фактично вона визначає репутацію та рейтинг кожної сторони та фіксує ці оцінки у незмінному розподіленому реєстрі.

Оцінка надійності надається кожному користувачеві за допомогою спеціальних коефіцієнтів, які враховують минулі транзакції кількість довірених користувачів, які високо оцінили цих контрагентів. Fujitsu зазначила, що несумлінним користувачам не вдасться підвищити оцінку, вступивши в змову з третьою стороною — аналіз відносин з іншими сторонами одразу виявить спотворення.

Інші новини