+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Foxit Software оголосила про випуск версії 9.0 редактора PhantomPDF та enterprise-версії ConnectedPDF 2.0 Smart Document Technology.

Foxit Software оголосила про випуск версії 9.0 редактора PhantomPDF та enterprise-версії ConnectedPDF 2.0 Smart Document Technology. Скорочення витрат на ведення документації, моментальний процес рецензування та узгодження PDF-документів та робота програми з будь-якими форматами дозволяють вирішити питання документообігу в компанії будь-якого рівня: від SMB до Enterprise.

Foxit робить хмарний сервіс ConnectedPDF 2.0 безкоштовним для будь-якої версії: Standart або Business, а вартість PhantomPDF 9.0, як і раніше, істотно нижча за аналоги.

Деякі з нових функцій, доступних у PhantomPDF 9.0. PhantomPDF Online – Ця функція дозволяє користувачам отримувати доступ до функцій PhantomPDF через браузер з будь-якого пристрою.

Адаптація роботи з PDF-документами для людей з обмеженими можливостями: PhantomPDF дозволяє створювати документи, вставляючи теги для визначення порядку читання включає програму читання з екрана для Microsoft.

Розширене редагування: покращує ефективність редагування, пов'язуючи всі текстові блоки документа, щоб користувачі могли редагувати текст, не переймаючись перекриттям тексту або зображень. Виключено ситуацію, коли текст про успіхи компанії перекритий графіком зростання прибутку.

Інтеграція з Visual Basic for Applications (VBA) для забезпечення роботи PhantomPDF з Microsoft Office, включаючи перетворення PDF з Excel.

Пошук та заміна. Дозволяє знаходити та замінювати текст у PDF-документі – корисна функція для економії часу працівників, які працюють з документами.

Можливість виділення області у PDF-файлі та її експорту у формати Word, Excel, PowerPoint, HTML та Rich Text. Не потрібно експортувати документ повністю, а потім правити.

Затверджений список довіри цифрових сертифікатів для зручної перевірки підпису. Надійний захист документів сучасними засобами.

Foxit ConnectedPDF 2.0 – це хмарна технологія роботи з PDF, що забезпечує безліч переваг. Document Security- захищає цінну інформацію, де б не знаходився документ. Document Intelligence – дозволяє редактору документа зрозуміти, як читачі використовують документи після публікації. Document Collaboration – дозволяє кільком користувачам брати участь у редагуванні документа одночасно, даючи можливість бачити та реагувати на коментарі у режимі реального часу. Не обов'язково збирати нараду, щоби обговорити новий регламент. Нехай співробітники вносять свої пропозиції у відрядженні, вдома чи автомобілі.

Нова версія PhantomPDF 9.0 та хмарний сервіс націлені на створення «розумних» PDF-документів, які легко використовувати для будь-яких бізнес-процесів як у маленьких компаніях, так і в документообігу enterprise-рівня

Інші новини

Найкраща ціна