+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Foxit PDF Reader через сервіс Мій обліковий запис допустив витік персональних даних користувачів сервісу

Foxit PDF Reader через сервіс Мій обліковий запис допустив витік персональних даних користувачів сервісу

Розробник програмного забезпечення для перегляду PDF-документів Foxit Software опублікував подробиці недавнього витоку даних. За словами представників компанії, зловмисники змогли отримати доступ до персональних даних користувачів сервісу «Мій обліковий запис», включаючи імена клієнтів та компаній, електронні листи, номери телефонів та паролі.

Безкоштовний сервіс «Мій обліковий запис» надає клієнтам доступ до «завантажень пробної версії програмного забезпечення, історії замовлень, інформації про реєстрацію продукту, а також інформації щодо усунення несправностей та підтримки». Система зберігає імена користувачів, адреси електронної пошти, назви компаній, IP-адреси та номери телефонів, але не містить інших персональних даних або даних платіжних карток.

За словами представника компанії, постраждалі користувачі сервісу були повідомлені про цей інцидент електронною поштою, що містить посилання на форми для скидання пароля. Foxit повідомила органи захисту даних та правоохоронні органи про витік даних.

Клієнтам, які використовують облікові дані Foxit «Мій обліковий запис» на інших веб-сайтах або службах, рекомендується змінити паролі для запобігання несанкціонованому доступу.

Компанія Foxit Software була заснована в 2001 році і за весь час продала програмне забезпечення більш ніж 100 тис. клієнтів із понад 200 країн. В даний час кількість користувачів по всьому світу становить понад 525 млн.

Інші новини