+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fortinet Secure SD-Branch - Fortinet представила рішення для захисту WAN та периферійного доступу

Fortinet Secure SD-Branch - Fortinet представила рішення для захисту WAN та периферійного доступу

Fortinet представила Secure SD-Branch – рішення для захисту WAN і периферійного доступу, а також створення безпечної мережевої інфраструктури, яке призначене для розподілених підприємств. Рішення Fortinet Secure SD-Branch доповнює собою портфоліо Fortinet Security Fabric і розширює можливості SD-WAN, забезпечуючи захист мережного доступу та поєднуючи управління WAN та мережевою безпекою в єдину інтегровану платформу. Подібна конвергенція дозволяє підвищити безпеку та прозорість, зменшити складність інфраструктури, покращити її продуктивність та гнучкість, а також знизити загальні витрати на ІТ на мережній периферії.

Як зазначили у Fortinet, більшість клієнтів перебувають у самому розпалі своєї цифрової трансформації, вони використовують гібридні хмарні архітектури як для віддалених, так і для локальних обчислень, а також для розгортання SaaS додатків, при цьому створюють по кілька мережевих периферій на додаток до WAN та інфраструктури граничного доступу. Це вибухове зростання периферій, кожна з яких потребує захисту, змушує організації витрачати багато сил на реалізацію належного рівня безпеки в масштабах усього розподіленого підприємства. Складнощі в управлінні цими периферіями, у тому числі обумовлені великою кількістю часто дуже непростих, що перетинаються по функціоналу точкових продуктів та обладнання, роблять це завдання ще складнішим. Збільшення числа пристроїв IoT, що підключаються до філіальних мереж, а також їх зростаюче різноманіття відкривають нові можливості для хакерів, які прагнуть отримати доступ до конфіденційним даним. Крім того, замовники, які впроваджують SD-WAN, стикаються з необхідністю більш тісної інтеграції своїх LAN-платформ, щоб використовувати можливості Secure SD-WAN для роботи з усією своєю мережею з метою підвищення безпеки та розширення можливостей управління.

Оскільки цифрова трансформація продовжує докорінно змінювати способи ведення бізнесу, для організацій важливо, щоб усі фрагменти мережі були захищені та узгоджені один з одним, щоб не ставити під загрозу можливості цифрового бізнесу. Для повної реалізації філіями компаній свого потенціалу їм необхідний безпечний доступ до даних та ресурсів у режимі реального часу, де б не розміщувалися ці ресурси.

Щоб допомогти сучасним розподіленим підприємствам упоратися зі складнощами, компанія Fortinet представила комплексне рішення Secure SD-Branch, яке дозволяє замовникам керувати безпекою та мережевим доступом як єдиним цілим та розширює портфоліо Fortinet Security Fabric до рівня філій. Рішення Fortinet Secure SD-Branch складається з міжмережевого екрану FortiGate Next-Generation Firewall, інструменту для управління мережевим доступом FortiNAC Network Access Control, комутатора FortiSwitch і точок доступу FortiAP Access Points. За словами розробника, рішення забезпечує безпеку у двох ключових напрямках:

  • Захист мережної периферії (Network Edge): на додаток до міжмережевого екрану замовники отримують захист на рівні доступу завдяки комутатору FortiSwitch та точкам доступу FortiAP. Рішення дозволяє консолідувати інфраструктуру за рахунок конвергенції функцій безпеки та управління мережним доступом і є архітектуру, оптимальну для розгортання Secure SD Branch. Точки доступу WiFi 6 FortiAP Access Points мають збільшену ємність і пропускну здатність, задовольняючи зростаючі вимоги до мережевих ресурсів, а багатогігабітні комутатори FortiSwitch забезпечують високу потужність PoE для живлення IoT-пристроїв з великим енергоспоживанням.
  • Захист на рівні пристроїв (Device Edge): Контролер мережного доступу FortiNAC реалізує автоматичне виявлення, класифікацію та безпеку IoT-пристроїв відразу ж, як тільки вони підключаються до мережі. У версії FortiNAC release 8.6 покращено виявлення аномалій при скануванні трафіку, при цьому FortiGate виступає як засіб контролю (sensor), і філіям не потрібно встановлювати додаткове обладнання.

Згідно із заявою розробника, це поєднання технологій утворює рішення Secure SD-Branch, що забезпечує ще більш комплексну інтеграцію платформ LAN та WAN та пропонує наступні переваги для замовників:

  • Інтегрована безпека: FortiGate розширює функції міжмережевого екрану на рівень мережного доступу за рахунок інтеграції управління бездротовими мережами та комутацією. Пропонуючи управління мережним доступом (NAC) з використанням FortiGate як засіб контролю, рішення дозволяє покращити виявлення нових пристроїв та підвищити прозорість інфраструктури, а також забезпечує можливість виявлення аномалій безпеки для обладнання, що використовується у філіях.
  • Спрощене керування: Автоматичне розгортання та інтегроване керування за допомогою єдиного інструменту спрощує для філій розгортання інфраструктури. Гнучка архітектура передбачає можливість масштабування для підтримки філій будь-яких розмірів з урахуванням їхнього можливого зростання.
  • Зниження загальної вартості володіння: Відсутність ліцензійних зборів та необхідності придбання датчиків мережного трафіку (network traffic sensors), а також спрощення процесів управління з використанням меншої кількості інтерфейсів, яким необхідно навчати співробітників, допомагає скоротити обсяг повсякденних адміністративних завдань, потребує менше часу для розгортання систем і дозволяє організаціям заощадити час та гроші.

Fortinet розглядає мережну інфраструктуру крізь призму безпеки, пропонуючи замовникам захищені мережеві рішення в рамках платформи Fortinet Security Fabric. З рішенням Secure SD-Branch Fortinet пропонує своїм замовникам можливість керувати розподіленими мережами філій, дозволяючи їм зберегти безпеку на належному рівні, і допомагає їм не тільки керувати SD-WAN, але працювати на рівні доступу.

Інші новини

Найкраща ціна