+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fortinet оголосила про випуск оновленої версії операційної системи FortiOS 6.2

Fortinet оголосила про випуск оновленої версії операційної системи FortiOS 6.2

Fortinet оголосила про випуск оновленої версії своєї флагманської операційної системи FortiOS 6.2. Реліз FortiOS 6.2 продовжує еволюцію рішень Security Fabric і містить більше 300 змін, що охоплюють все портфоліо продуктів і рішень Forinet і допомагають організаціям будувати мережі на основі принципів безпеки, що, на думку розробника, є необхідною умовою периферійних і мультихмарних оточень, що стали результатом трансформації.

«Продовження цифрової трансформації означає, що для бізнесу стає все важливішою вся периферія, а не лише хмарні оточення. Найскладніше завдання полягає в тому, щоб захистити мережу в умовах, коли поверхня атаки зростає експоненційними темпами через різке збільшення числа периферійних пристроїв. Оскільки успіх бізнесу фактично вимірюється в мікросекундах, організації не можуть поступитися продуктивністю з міркувань захисту. І щоб реалізувати такий захист, організаціям слід скористатися комплексним структурним підходом (fabric-based approach) до забезпечення безпеки, який не обмежується окремими пристроями та платформами безпеки, а охоплює одночасно всю мережу, навіть у процесі її змін. Для цього необхідний комплексний, інтегрований та автоматизований захист».

Згідно з заявою Fortinet, покращення у FortiOS 6.2 розширюють можливості рішень Fortinet Security Fabric за рахунок оптимізації наскрізного захисту від просунутих загроз, і водночас знижують складності, що традиційно виникають при проектуванні, впровадженні, управлінні та оновленні більшості архітектур безпеки. Серед основних моментів:

Розширення структури

  • FortiADC — контролер доставки додатків
  • FortiToken — інструмент для автентифікації користувачів та пристроїв
  • FortiCASB-cloud — брокер безпеки хмарного доступу для публічних хмар
  • FortiDDoS — захист від розподілених атак типу «відмова в обслуговуванні»
  • FortiNAC — керування мережним доступом
  • VDOM — віртуальні домениFortiOS 6.2 включає наступні поліпшення елементів Security Fabric:

Захист SD-WAN

  • Відновлення WAN-лінка з за допомогою механізму Forward Error Correction для роботи з нестійкими WAN-з'єднаннями у додатках уніфікованих комунікацій
  • Вимірювання пропускної здатності WAN на вимогу
  • Оверлейний контролер (Overlay controller) дозволяє краще керувати складними проблемами підключення
  • Можливість поділу агрегованої пропускної спроможності оверлейної мережі між різними з'єднаннями з метою покращення продуктивності та мінімізації проблем із затримками
  • Високошвидкісне розпізнавання додатків для прискорення управління пакетами, що дозволяє кінцевим користувачам отримати якісний досвід і досягти високої продуктивності додатків у будь-який момент часу. Реалізовані в Fortinet Security Fabric можливості SD-WAN включають набір функцій і сервісів для захисту WAN. Завдяки цим функціям замовники можуть підвищувати продуктивність критично важливих програм, використовуючи економічно ефективні підключення до філій. Серед особливостей, відзначених розробником:

Безхмарна безпека

 • Рішення Fortinet FortiGate NGFW інтегроване з Kubernetes за допомогою FortiOS 6.2 Fabric Connectors, що відкриває, за словами розробника, широкі можливості для захисту контейнерів. Завдяки цьому замовники можуть забезпечити безпеку будь-якого зовнішнього трафіку, що надходить або відходить з їх контейнерних кластерів, за рахунок логічного визначення політик на основі міток і від даних контейнерів і хмарних ресурсів.
 • FortiMail інтегрований з O365 Exchange, що дозволяє замовникам застосовувати свіжу аналітику FortiGuard про загрози для більш якісного захисту електронної пошти, що проходить через O365 Exchange. Інтеграція не потребує будь-якої реконфігурації мережі або поштових налаштувань, і безпосередньо підключається до API O365. Це забезпечує організаціям розширений захист від загроз та дозволяє захистити свою електронну пошту.
 • Віртуальна архітектура SPU FortiGate–VM підтримує роботу з високопродуктивними обчисленнями в хмарі. Віртуальний процесор системи безпеки FortiGate VM (vSPU) підвищує продуктивність як у хх приватній, так і в публічній хмарі, дозволяючи замовникам здійснювати міграцію своїх високопродуктивних додатків у хмару. Використовуючи цю архітектуру, FortiGate VM забезпечує підтримку технологій віртуалізації високопродуктивних додатків, наприклад, типів AWS C5n Instance, Intel QAT, Oracle Native Acceleration та інших.

Відкриті екосистеми

  • здійснювати автоматичну оцінку загроз та реалізовувати цілісний підхід до реагування;
  • забезпечити дотримання регуляторних вимог за рахунок розширеного аналізу ризиків відповідно до галузевих стандартів. connectors). Інтеграція в Security Fabric додаткових можливостей безпеки та функція автоматизації дозволяє:

Автоматизація та оркестрація

  • Єдиний інструмент оркестрування: виділення ресурсів та керування конфігураціями спрощується у всіх рішеннях Fortinet Security Fabric. Серед основних покращень – автоматичне виділення ресурсів для FortiGates, FortiSwitches, FortiAPs, захищені SD-WAN та Fabric Connectors для більш оптимального оркестрування сервісів та хмар.
  • Автоматизація: можливість комплексної автоматизації ручних, ресурсомістких процесів дозволяють зробити операції менш складними. Сюди відноситься сканування історії IOC для відстеження загроз, а також хронологія інцидентів та панелі SOC для аналізу інцидентів і управління пріоритетами.
  • Реагування: використовуються дані про активи та сутності для виявлення та зіставлення просунутих загроз, а також їх швидкого усунення. Інтеграція з Scripts, Webhooks, ServiceNow і багатьма іншими інструментами дозволяє швидко реагувати на інциденти, стверджують у Fortinet.FortiOS 6.2 розширює комплексні можливості автоматизації, оркестрування та реагування у всіх рішеннях Security Fabric з FortiManager і FortiAnalyzer, у тому числі забезпечуючи:

Забезпечення безпеки з використанням штучного інтелекту

 • FortiGuard Labs розробила систему виявлення та аналізу загроз FortiGuard AI. За словами розробника, що лежить в її основі нейронна мережа складається більш ніж з 9 мільярдів взаємопов'язаних вузлів і здатна не тільки виявляти та класифікувати загрози з високою швидкістю, FortiGuard Labs публікує високоточну аналітику про загрози, яка активно використовується рішеннями Fortinet.
 • Розроблена FortiGuard Labs Система виявлення загроз на базі штучного інтелекту підтримує покращені технології виявлення витоків і інтегрована в FortiGate NGFW, FortiWeb, FortiMail, FortiClient, FortiSandbox і ФортиSIEM, що дозволяє прискорити.
 • Автоматизоване оркестрування використовує аналітику з різних джерел, у тому числі з сервісу аналітики загроз FortiGuard Labs, сторонніх джерел і власної аналітики, одержуваної за допомогою рішень Security Fabric. Крім того, ця функція здійснює необхідні дії після виявлення загроз засобами UEBA у FortiSIEM.

Інші новини

Найкраща ціна